Office 2019 Etkinleştirme – Ürün Anahtarı

CSA Digital

Office 2019 Etkinleştirme içeriğimizde herhangi bir program veya yazılım kullanmadan Office’in 2019 versiyonunu nasıl etkinleştirebileceğinizi göstermeye çalışacağız. İçeriğimizin devamında ise Office 2019 Ürün Anahtarını sizlerle paylaşacağız.

İçeriğimizde paylaşacağımız Office 2019 Etkinleştirme Ürün Anahtarı tamamen çalışan bir anahtar olmakla birlikte zamanla aşırı kullanımdan dolayı devre dışı kalabilir. Bu durumla karşılaştığınızda yorum kısmından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Office 2019 EtkinleştirmePin
Office 2019 Etkinleştirme

Office 2019 Aktifleştirme – CMD

İlk olarak CMD’yi yönetici olarak çalıştırın.

cd /d %ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16
cd /d %ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16

Üstteki kodu çalıştırdıktan sonra;

for /f %x in ('dir /b ..\root\Licenses16\ProPlus2019VL*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%x"

ilgili kodu da çalıştırın. Daha sonrasında ise;

cscript ospp.vbs /setprt:1688
cscript ospp.vbs /unpkey:6MWKP >nul
cscript ospp.vbs /inpkey:NMMKJ-6RK4F-KMJVX-8D9MJ-6MWKP
cscript ospp.vbs /sethst:e8.us.to
cscript ospp.vbs /act

ilgili kodu çalıştırdığınızda Office 2019 lisanslanacaktır.

Office 2019 Etkinleştirme Programsız

Office 2019 Etkinleştirme işlemi oldukça kolaydır. Office 2016 Etkinleştirme içeriğimizde anlattığımız mantıkla herhangi bir yazılım kullanmadan programsız şekilde etkinleştirebilirsiniz.

  • Aşağıda yer alan kodları bir not defterine kopyalayın.
  • Dosyanın uzantısını .bat olarak kaydedin.
  • Oluşturduğunuz bu dosyaya sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırın.
  • Yukarıda yer alan resimdeki gibi Office programının etkinleştiğini görebileceksiniz.
@echo off
title KMS Activator for Microsoft Office 2019 &cls&echo ************************************************* &echo Copyright: Youtube: 2013Electronics and Computers&echo ************************************************* &echo.&echo Supported products:&echo Microsoft Office Standard 2019&echo Microsoft Office Professional 2019&echo.&echo Microsoft Office 2019 activation...
(if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16")&(if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16")&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_kms*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplus2019vl*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)
cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:6MWKP >nul&
cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:NMMKJ-6RK4F-KMJVX-8D9MJ-6MWKP >nul&set i=1
:server
if %i%==1 set KMS_Sev=kms.digiboy.ir
if %i%==2 set KMS_Sev=kms8.MSGuides.com
if %i%==3 set KMS_Sev=kms.chinancce.com
if %i%==4 goto notsupported
cscript //nologo ospp.vbs /sethst:%KMS_Sev% >nul&echo ************************************************* &echo.
cscript //nologo ospp.vbs /act | find /i "successful" && (echo.&echo ************************************************* &echo.&choice /n /c YN /m "Do you want to restart your PC now [Y,N]?" & if errorlevel 2 exit) || (echo The connection to the server failed! Trying to connect to another one... & echo Please wait... & echo. & echo. & set /a i+=1 & goto server)
shutdown.exe /r /t 00
:notsupported
echo.&echo ************************************************* &echo Incorrect version of MS Office &echo Make sure that you use MS Office 2019/365 version.
:halt
pause >nul

Eğer “Connection to the server Failed!” gibi bir hata ile karşılaştıysanız öncelikle oluşturduğunuz .bat uzantılı dosyayı yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Ardından da Windows Defender’ın sunucuya bağlantı sağlarken bloklamadığından emin olmalısınız.

Değerli ziyaretçilerimiz, bu yöntem program kullanılmadan yapılan bir yöntem olsa da Windows Defender veya diğer Anti-Virüs yazılımları bu dosyayı güvenliksiz olarak tanımlayabilir. Bu yüzden de güvenlik yazılımlarınızı kapatmayı unutmayınız.

Aktivasyon tamamlandıktan sonra programlarınızı tekrar aktifleştirebilirsiniz.

Office 2019 Ürün Anahtarı

Değerli dostlar eğer ben bu tarz işlemlere güvenmiyorum diyorsunuz da aşağıda yer alan Office 2019 Ürün Anahtarını kullanabilirsiniz. Unutmayın ki paylaştığımız bu ürün anahtarı ücretsiz olmamakla birlikte tarafımızca ücreti mukabilinde satın alınan bir ürün anahtarıdır. Anahtar çalışmadığında lütfen yorum kısmından bize ulaşmayı unutmayın.

Office 2016 Etkinleştirme ve Windows 10 Etkinleştirme işlemlerine de ihtiyaç duyuyorsanız lütfen ilgili bağlantıları ziyaret edin. Sağlıcakla kalın!

“Office 2019 Etkinleştirme – Ürün Anahtarı” üzerine 15 yorum

  1. Selam , programı kullanıp bilgisayarı restart attıktan sonra ilk açtığım office programı orjinal çıkıyor. Daha sonra office programını kapatıp açarsam tekrar lisanssız duruma düşüyor.

    Cevapla
Yorum yapın

4