Office 2013 Ürün Anahtarı – Etkinleştirme

Office 2013 Ürün Anahtarı paylaşımı yapacağımız içeriğimizde tablolarda yer alan ürün anahtarları ile Office 2013 yazılımını lisanslı olarak kullanabileceksiniz. Office 2013 yazılımlarını tam anlamıyla kullanabilmek için ürün anahtarları gerekmektedir. Sizlere vereceğimiz Office 2013 Ürün Anahtarı sayesinde ilgili yazılımı tam haliyle kullanabileceksiniz.

Office 2013 Ürün Anahtarı Bedava

Office 2013 Ürün Anahtarı Bedava olarak paylaşacağımız ürün anahtarlarıyla tüm Office 2013 yazılımları olan Word, Excel, Powerpoint, Publisher ve Access gibi Microsoft programlarını lisanslı hale getirebileceksiniz. Yine paylaşacağımız kodlar sayesinde herhangi bir programa da ihtiyaç duymayacaksınız.

Y89N6-KWWJX-YHFVP-DWMGK-XKR9J
4CDPD-3NJQV-MCVVR-63CCC-BTBG7
PGD67-JN23K-JGVWW-KTHP4-GXR9G
DBWH2-9KNBW-2Q6RY-JB99G-TJC9V
6QD6N-J7FQ2-HBMW2-KFJ29-JW728
2MNJP-QY9KX-MKBKM-9VFJ2-CJ9KK
4TBVN-9C666-WQBDD-FM3HX-DYDG
Office 2013 Ürün Anahtarı 2022
Office 2013 Ürün Anahtarı 2022

Office 2013 Etkinleştirme

Office 2013 Etkinleştirme için herhangi bir yardımcı yazılım kullanmanıza gerek yoktur. Aşağıda yer alan kodları videoda anlattığımız şekilde uyguladığınız takdirde yukarıda yer alan Office 2013 Ürün Anahtarına da ihtiyacınız kalmayacaktır.

@echo off
title Activate Microsoft Office 2013 Volume for FREE!&cls&echo ============================================================================&echo #Project: Activating Microsoft software products for FREE without software&echo ============================================================================&echo.&echo #Supported products:&echo - Microsoft Office 2013 Standard Volume&echo - Microsoft Office 2013 Professional Plus Volume&echo.&echo.&(if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office15")&(if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office15")&echo.&echo ============================================================================&echo Activating your Office...&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:92CD4 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:GVGXT >nul&cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:KBKQT-2NMXY-JJWGP-M62JB-92CD4 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:YC7DK-G2NP3-2QQC3-J6H88-GVGXT >nul&set i=1
:server
if %i%==1 set KMS_Sev=kms7.MSGuides.com
if %i%==2 set KMS_Sev=kms8.MSGuides.com
if %i%==3 set KMS_Sev=kms9.MSGuides.com
if %i%==4 goto notsupported
cscript //nologo ospp.vbs /sethst:%KMS_Sev% >nul&echo ============================================================================&echo.&echo.
cscript //nologo ospp.vbs /act | find /i "successful" && (echo.&echo ============================================================================&echo.&echo #My official blog: MSGuides.com&echo.&echo #How it works: bit.ly/kms-server&echo.&echo #Please feel free to contact me at [email protected] if you have any questions or concerns.&echo.&echo #Please consider supporting this project: donate.msguides.com&echo #Your support is helping me keep my servers running everyday!&echo.&echo ============================================================================&choice /n /c YN /m "Would you like to visit my blog [Y,N]?" & if errorlevel 2 exit) || (echo The connection to my KMS server failed! Trying to connect to another one... & echo Please wait... & echo. & echo. & set /a i+=1 & goto server)
explorer "http://MSGuides.com"&goto halt
:notsupported
echo.&echo ============================================================================&echo Sorry! Your version is not supported.
:halt
pause >nul

Yukarıda yer alan kod dizinini etkinlestirme.cmd olarak kaydedin ve yönetici olarak çalıştırın. İşlemin detayları için videomuzu izleyebilirsiniz.

Microsoft Office ürün anahtarını nasıl bulabilirim?

Microsoft Office ürün anahtarınızı komut sistemi yardımıyla en kolay şekilde bulabilirsiniz. Başlat – Çalıştır aracını açtıktan sonra karşınıza gelen pencereye CMD yazın. Aşağıda yer alan kodları kullanarak Office ürün anahtarlarına erişebilirsiniz.

Microsoft Office 2013 kurulumu nasıl yapılır?

Microsoft Office 2013 yazılımını Microsoft’un kendi sitesinden indirebilirsiniz. İndirme işleminden sonra setup.exe dosyasını çalıştırın ve Office 2013 yazılımının kurulumunu gerçekleştirin. Daha sonrasında ise sizlere aktardığımız lisans kodları ile Windows 2013 Etkinleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Office 2013 İndir bağlantısından dosyayı direkt Microsoft’un sitesinden indirebilirsiniz. Windows 7 Ürün Anahtarı Bedava içinde ilgili içeriğimizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapın