Office 2021 Etkinleştirme – Ürün Anahtarı

CSA Digital

Office 2021 Etkinleştirme işlemiyle birlikte artık Office 2021 yazılımını dilediğiniz gibi süresiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Etkinleştirme işlemi yapılmadığında yazılım her çalıştığında uyarı verecek, belirli bir süre sonra ise yazılımın kullanılabilirliği ortadan kalkacak. Bu yüzden de etkinleştirme işlemi oldukça önem arz eden bir konudur.

Office 2021 Etkinleştirme işleminde kullandığımız yöntem tamamen ücretsiz olmakla birlikte herhangi bir program veya üçüncü parti yazılım da kullanılmamaktadır.

İçeriğimizde paylaşacağımız Office 2021 Etkinleştirme Ürün Anahtarı tamamen çalışan bir anahtar olmakla birlikte tarafımızca ücretli bir şekilde temin edilmiştir. Anahtar belirli bir süre sonra aktifliğini yitirebilir.

Office 2021 EtkinleştirmePin
Office 2021 Etkinleştirme

Office 2021 Etkinleştirme Programsız

Office 2021 Etkinleştirme işlemi oldukça kolaydır. Office 2019 Etkinleştirme içeriğimizde anlattığımız mantıkla herhangi bir yazılım kullanmadan programsız şekilde etkinleştirebilirsiniz.

  • Aşağıda yer alan kodları bir not defterine kopyalayın.
  • Dosyanın uzantısını .bat olarak kaydedin.
  • Oluşturduğunuz bu dosyaya sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırın.
  • Yukarıda yer alan resimdeki gibi Office programının etkinleştiğini görebileceksiniz.
@echo off
title KMS Activator for Microsoft Office 2021 &cls&echo ************************************************* &echo Copyright: Youtube: 2013Electronics and Computers&echo ************************************************* &echo.&echo Supported products:&echo Microsoft Office Standard 2021&echo Microsoft Office Professional 2021&echo.&echo Microsoft Office 2021 activation...
(if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16")&(if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16")&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_kms*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplus2019vl*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)
cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:6MWKP >nul&
cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:NMMKJ-6RK4F-KMJVX-8D9MJ-6MWKP >nul&set i=1
:server
if %i%==1 set KMS_Sev=kms.digiboy.ir
if %i%==2 set KMS_Sev=kms8.MSGuides.com
if %i%==3 set KMS_Sev=kms.chinancce.com
if %i%==4 goto notsupported
cscript //nologo ospp.vbs /sethst:%KMS_Sev% >nul&echo ************************************************* &echo.
cscript //nologo ospp.vbs /act | find /i "successful" && (echo.&echo ************************************************* &echo.&choice /n /c YN /m "Do you want to restart your PC now [Y,N]?" & if errorlevel 2 exit) || (echo The connection to the server failed! Trying to connect to another one... & echo Please wait... & echo. & echo. & set /a i+=1 & goto server)
shutdown.exe /r /t 00
:notsupported
echo.&echo ************************************************* &echo Incorrect version of MS Office &echo Make sure that you use MS Office 2021/365 version.
:halt
pause >nul

Eğer “Connection to the server Failed!” gibi bir hata ile karşılaştıysanız öncelikle oluşturduğunuz .bat uzantılı dosyayı yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Ardından da Windows Defender’ın sunucuya bağlantı sağlarken bloklamadığından emin olmalısınız.

Değerli ziyaretçilerimiz, bu yöntem program kullanılmadan yapılan bir yöntem olsa da Windows Defender veya diğer Anti-Virüs yazılımları bu dosyayı güvenliksiz olarak tanımlayabilir. Bu yüzden de güvenlik yazılımlarınızı kapatmayı unutmayınız.

Aktivasyon tamamlandıktan sonra programlarınızı tekrar aktifleştirebilirsiniz.

Office 2021 Ürün Anahtarı

Değerli dostlar eğer ben bu tarz işlemlere güvenmiyorum diyorsunuz da aşağıda yer alan Office 2021 Ürün Anahtarını kullanabilirsiniz. Unutmayın ki paylaştığımız bu ürün anahtarı ücretsiz olmamakla birlikte tarafımızca ücreti mukabilinde satın alınan bir ürün anahtarıdır. Anahtar çalışmadığında lütfen yorum kısmından bize ulaşmayı unutmayın.

Office 365 Ürün Anahtarı konusuna ihtiyaç duyuyorsanız lütfen ilgili bağlantıları ziyaret edin. Sağlıcakla kalın!

“Office 2021 Etkinleştirme – Ürün Anahtarı” üzerine 6 yorum

  1. key’i ve (.bat)uzantılı dosyayı denedim. Yönetici olarak çalıştırdığımda işlem başarılı dedi fakat office üzerinde bir değişiklik olmadı hala etkinleştirmem gerektiğini söylüyor. İlgilenirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler:)

    Cevapla
Yorum yapın

3