Windows 7 Ürün Anahtarı Bedava *%100 Çalışan*

Windows 7 Ürün Anahtarı Bedava içeriğimizde Windows 7 işletim sisteminde kullanabileceğiniz ürün anahtarlarını (lisans anahtarı) paylaşacağız. Microsoft şirketi Windows 7 işletim sistemine olan desteğini kaldırsa da özellikle düşük donanım özelliklerine sahip işletim sistemlerinde Windows 7 hala daha tercih edilmektedir.

Windows 7 Ürün Anahtarı Bedava olmadığı takdirde işletim sisteminizi tam performansı ile çalıştıramayacaksınız. İşletim sisteminiz güncelleme alamayacağı gibi sağ alt köşede sürekli lisans anahtarı uyarısı da yer alacaktır. İçeriğimizde Windows 7 Professional ve Windows 7 Ultimate gibi farklı sürümlerinde ürün anahtarları paylaşılacaktır.

Windows 7 Ürün Anahtarı Bedava

Windows 7 Ürün Anahtarları Bedava olacak şekilde sizlerle aşağıda yer alan tabloda paylaşılmıştır. Bu tabloda yer alan lisans keylerini sisteminize tanımlayarak sisteminizi full yani lisanslı hale getirebilirsiniz.

ZPXOCI-VUBYN-MTNRB-EFHEK-SWOAA32 bit
PQL19-DN4BD-G6HIZ7-XM358-W9SKZ32 bit
MLPOK-NJIUH-BVGYT-FCXDR-ESZAQ64 bit
M9N8B-7V6C5-X4Z32-SDA4D-EF5GH64 bit
IUYYB-BYYYT-RCVFF-6REEW-MMKPP64 bit

Windows 7 Professional ürün anahtarı

Windows 7 Professional Ürün Anahtarı arıyorsanız da aşağıdaki tabloda yer alan ürün anahtarları sisteminizdeki lisans problemine çözüm olacaktır.

IUYYB-BYYYT-RCVFF-6REEW-MMKPP
LLIIU-HGGYT-TFCXX-ZMMNB-BJGGF
FRRRW-WEQAW-SEDRF-TGUHI-JBIUV
YCTXT-DRSEA-AQ989-9MKNJ-BHBGV

Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarı

Windows 7 işletim sisteminin en çok tercih edilen sürümü olan Ultimate için gerekli olan lisans anahtarları da tabloda yer almaktadır.

22TJD-F8XRD6-YG69F-9M66D-PMJSM
342DG-6YJR8-X92GV-V8R4V-P6K27
EHY4Q-VB55H-XK8VD-5Y68P-RFQ43
P72CK-2Y3B8-YGHDV-293QB-QKJJM    
RCGX7-P3XWP-PPPCV-Q2H7C-FCGFR

Windows 7 Etkinleştirme

  • Başlat – Çalıştır aracında “CMD” yani komut istemcisini “Yönetici olarak çalıştırın.
  • CMD açıldıktan sonra “slmgr –rearm” kodunu girin ve enter tuşuna basın.
  • Karşınıza “Sistem Yeniden Başlatılsın mı?” şeklinde bir uyarı çıkacak ve bunu kabul edin ve sisteminizi yeniden başlatın.
  • Sistem tekrar açıldığında yine CMD’yi yönetici olarak çalıştırın ve bu kez “type slmgr –ato” kodunu girin ve “Enter” tuşuna basın.
  • Eğer işlem başarılı olmuşsa karşınıza bir Popup mesajı çıkacak ve sisteminizin aktifleştiğine dair bir uyarı alacaksınız.

Windows 7 Ürün Anahtarı Nasıl Bulunur?

Windows 7 Ürün Anahtarını bulmanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Özellikle yabancı kaynaklarda arama yapmak için “Windows 7 License Key” şeklinde arama yaparak binlerce lisans koduna (ürün anahtarına) ulaşabilirsiniz.

Windows 7 Ürün Anahtarı Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

Windows 7 Ürün Anahtarı etkinleştirme işleminin birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Produkey yazılımı ile bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yine sitemizde paylaştığımız ürün anahtarlarını da direkt olarak Windows’un uyarı verdiği bölüme yazabilirsiniz.

Produkey yazılımı Windows 7 Ürün Anahtarı etkinleştirme işlemini kolaylıkla sağlayan bir yazılımdır. Windows 7 Ürün Anahtarı Bedava içeriğimizdeki lisans kodlarını bu yazılıma girerek sisteminizi lisanslı hale getirebilirsiniz. Windows 10 Ürün Anahtarı Bedava içeriğimizden de Windows 10 işletim sistemi için geçerli olan ürün anahtarlarına ulaşabilirsiniz. Windows 8.1 Ürün Anahtarı bedava içeriğimizden de Windows 8.1 için gerekli olan ürün anahtarlarına ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın