KMSpico İndir – 2023 – Etkinleştirme Yazılımı!

CSA Digital

KMSpico indir içeriğimizde Windows 10, Windows 8.1, Office 2021 ve Office 365 gibi popüler yazılımları kolaylıkla lisanslayabileceğiniz yazılımı paylaşacağız. KMSpico;

  • Windows 7,
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 11,
  • Windows Server,
  • Office 2013,
  • Office 2016,
  • Office 2019,
  • Office 365 ve diğer neredeyse tüm Microsoft yazılımlarını lisanslı hale getirebilmektedir.

KMSpico en çok Windows 10 Etkinleştirme işleminde kullanılan bir yazılımdır. Yazılımın detaylarını içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

YouTube video

KMSpico Nedir?

KMSPico, bir Windows aktivasyon aracıdır ve Microsoft Office ve Windows işletim sistemleri için lisanslama sağlamaktadır. Yazılım, Microsoft’un lisanslama sistemlerini atlayarak Windows ve Office ürünlerini ücretsiz olarak etkinleştirmenizi sağlamaktadır. Bununla birlikte, KMSPico ve benzeri araçlar yasal değildir ve kullanımı kullanıcıların lisanssız yazılım kullanmaları anlamına gelir.

Diğer yandan bu yazılım birçok kaynak tarafından korsan bir uygulama olarak görülmektedir. Yine doğru kaynaklardan indirilmediğinde harddisk tarafında da ciddi yavaşlıklara yol açmaktadır.

Yine neredeyse tüm Microsoft uygulamalarında .bat klasörü oluşturarak lisanslama yapılabilmektedir. Bu yüzden KMS en son başvurulacak servislerin başında gelmektedir.

KMSpico indirPin
KMSpico indir

KMSpico İndir

KMSpico indirme linki ile ilgili tablo aşağıda yer almaktadır.

İndirme LinkiTıkla
Dosya Boyutu3 MB
Dosya DurumuÇalışıyor 🟢
Kontrol Tarihi08.03.2023

Önemli Not: KMSpico birçok antivirüs yazılımı tarafından virüs olarak görülmektedir. Eğer bu yazılımı sorunsuz kullanmak istiyorsanız Defender başta olmak üzere Antivirüs yazılımlarınızı devre dışı bırakmanız gerekmektedir.

KMSpico Windows 11

Yazılım ile Windows 11’i kolaylıkla etkinleştirebilirsiniz. Yazılımın temel çalışma felsefesi sunuculara bağlantı kurarak lisanslama yapmasıdır. Eğer yazılım işinize yaramazsa Windows 11 Ürün Anahtarı Bedava ilgili bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

KMSpico Office 2019

Office 2019 Etkinleştirme yöntemleri arasında KMSpico gelmektedir. Programın desteklediği yazılımlar arasında Office 2019’da bulunmaktadır. Office 2019 Etkinleştirme bağlantısından da yararlanabilirsiniz.

KMS virüs mü?

KMS birçok antivirüs yazılımı tarafından virüs olarak görülmektedir. Lisanslama işlemi yapılırken KMS sunucularına bağlantıya izin verdiği içinde virüs olduğunu

“KMSpico İndir – 2023 – Etkinleştirme Yazılımı!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

1