Windows 10 Lisanslama ✔ 2022

Bedava İnternet

Windows 10 Lisanslama işleminin birçok farklı yöntemi bulunmaktadır. Windows 10 Lisanslama programsız bir şekilde yapılabildiği gibi programlı bir şekilde de yapılabilmektedir. Biz içeriğimizde herhangi bir üçüncü parti yazılım kullanmadan lisanslama işleminin en güvenilir yöntemini sizlere aktaracağız. Windows 10 işletim sistemi lisanslanmadığı takdirde “Windows’u Etkinleştirin” uyarısı vermekte ve bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkilemektedir. Diğer yandan, lisanslı olmayan işletim sistemlerinde birçok güvenlik zafiyeti de bulunmaktadır. Bu sebeplerden dolayı da lisanslama işlemi doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Windows 10 LisanslamaPin
Windows 10 Lisanslama

Windows 10 Lisanslama Programsız – CMD Yöntemi

CMD yöntemi ile Windows 10 işletim sisteminizi kolay bir şekilde lisanslı hale getirebilirsiniz.

  • Lisanslama yapmak için öncelikle Windows 10 işletim sisteminize uygun ürün anahtarını aşağıdaki tablodan seçin.
  • Tablodan sürümünüz için gerekli olan ürün anahtarını seçtikten sonra Başlat – Çalıştır – CMD’yi yönetici olarak çalıştırın.
  • slmgr /ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX ilgili kodu kopyalayın CMD ekranında sağ tık yapın, kod otomatik olarak CMD ekranına gelecektir.
  • Enter tuşuna bastığınız anda Windows 10 Lisanslama işleminiz başarılı bir şekilde yapılacaktır. İlgili kod Windows 10 PRO için geçerli olan bir koddur.
Windows 10 PROW269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
Windows 10 EnterpriseNPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43
Windows 10 EducationNW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2
Windows 10 Home2F77B-TNFGY-69QQF-B8YKP-D69TJ
YouTube video

KMSpico ile Windows 10 Lisanslama

KMSpico yazılımı ile lisanslama işlemini kesinlikle tavsiye etmemekteyiz. Bu yazılım ilk çıktığında gerçekten doğru bir amaca hizmet etse de birçok kötü niyetli hacker zamanla bu yazılımı farklı isim ve siteler üzerinden gerçek KMSpico gibi bir izlenim vererek dağıtımını yapmaya başladı. Bu durumda ciddi güvenlik zafiyetlerine yol açtı. Bu yüzden şuanda en iyi yöntem içeriğimizin başında da anlattığımız gibi CMD yöntemidir. Tamamen Windows’un izin verdiği olanaklarda bu işlemi gerçekleştirmekte ve bilgisayarınızda herhangi bir güvenlik sorununa yol açmamaktadır.

Windows 10 Etkinleştirme işleminin detayları içinde ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Doğukan KOZBA

KOZBA genellikle arama hacmi olan yani insanların merak ettiği konularda rehber niteliğinde içerikler üretebilen profesyonel bir içerik üreticisidir. Sakarya Üniversitesi İşletme Fakülte mezunu olan KOZBA, tam zamanlı SEO uzmanı olarak hayatına devam etmektedir.

“Windows 10 Lisanslama ✔ 2022” üzerine 2 yorum

  1. CMD’yi yönetici olarak calistirdigimda oldu. Bunun da bilgisini verebilirsen hersey 4 – 4’lük olur. Tesekkürler.

    Cevapla
Yorum yapın

1