Disney Plus Bedava İzle – 2022 – En Net Bilgi!

CSA Digital

Disney Plus Bedava İzle içeriğimizde ülkemizde yayın hayatına yeni başlayan Disney Plus’ı bedavaya nasıl izleyebileceğinizi anlatacağız. İçeriğin başında belirtmekte fayda var, ücretli bir platformu ücretsiz şekilde izlemek kesinlikle yasal değildir. Disney Plus Bedava İzle başlığı altındaki tüm içeriklerde genellikle hesaplar paylaşılsa da bu hesaplar çalışmamakla birlikte herhangi bir amaca da hizmet etmemektedir.

Bu yüzden de sizler için daha önce hazırladığımız Disney Plus APK bağlantısından APK indirerek Disney Plus’ı bedava bir şekilde izleyebilirsiniz.

Dijital yayın platformları son 10 yıldır büyük bir gelişim kaydederek popüler hale gelmiştir. Netflix ile başlayan bu sürecin devamında pek çok büyük yayıncı, dijital platformlarda da yayın yapmaya başladı. Daha özgür ve rahat bir yayın deneyimi sunmasıyla izleyiciler tarafından çok sevilen bu platformlarda birbirinden özel dizi ve filmler yayınlanıyor. Dünyanın en büyük eğlence ve yayın şirketi olan Disney de dijital platform oluşturarak hizmet vermeye başlamıştır.

Disney Plus adındaki bu platform, bir süredir yurtdışında başta ABD olmak üzere birçok ülkede hizmet veriyordu. Ancak Türkiye’de yayın yapmaya Haziran 2022 itibariyle başladı. Başta Disney’in sahip olduğu Marvel, Pixar gibi stüdyolar olmak üzere onlarca farklı stüdyodan yüzlerce içerik platformda yer alıyor. Disney Plus, ücretli bir dijital platformdur. Yayınlanan dizi, film ve belgeselleri izleyebilmek için üye olup aylık veya yıllık ücret ödemelisiniz. Ancak ücretsiz izlemenin de bazı yolları bulunuyor.

Disney Plus Bedava Hesap

Disney Plus bedava hesap birçok insanın araştırdığı bir konudur. Platformda üyelik açıp yapımları izlemek için ücret ödemek gerektiği için insanlar bedava hesap arayışına girmektedir. Disney Plus bedava hesap edinmek için birkaç yol vardır. İlk yol, bir promosyon kodu edinmek. İnternette çeşitli bireysel ve kurumsal kişiler, ücretsiz Disney Plus promosyon kodu dağıtmaktadır. Bu promosyon kodlarını bulup sisteme girerek üyeliğinizi ücretsiz hale getirebilirsiniz.

Ayrıca, bedava olmasa da,bir yöntem daha vardır. Öyle ki, kimi kullanıcılar sahip olduğu üyelikleri artık kullanmayacakları için satmaktadır. Çeşitli e-ticaret siteleri üzerinden yapılan bu satışlarda hesap sahipleri çok makul fiyatlar belirlemektedir. Uygun fiyatlara bir Disney Plus hesabı edinmek istiyorsanız satışa sunulan bu hesapları araştırarak satın alabilirsiniz.

Son olarak Disney Plus’ın aile üyeliğinden yararlanabileceğinizi söyleyelim. Aile paketi sayesinde 4-5 kişi, her biri kendi profilinde olmak üzere, aynı anda Disney Plus içeriklerini izleyebilir. Bu olanaktan yararlanarak 4-5 arkadaşınızla birlikte ortak hesap açabilirsiniz. Bu sayede çok daha uygun fiyatlara içerikleri sorunsuz izleyebilirsiniz.

Disney Plus Bedava İzlePin
Disney Plus Bedava İzle

Disney Plus Ücretsiz İzle

Disney Plus Bedava İzleme yöntemi mümkündür. İçerisinde yüzlerce farklı film, dizi ve belgeselin bulunduğu platformun içeriklerini ücretsiz şekilde yayınlayan birkaç internet sitesi bulunuyor. Bu internet sitelerinden yararlanarak neredeyse tüm Disney Plus içeriklerini izleyebilirsiniz.

Diziyo ile Ücretsiz Disney Plus İzleme

Diziyo, yıllardan beri pek çok platformda yer alan dizi ve filmleri yayınlayan bir internet sitesidir. Yayınlanan içeriklerin tamamı yüksek kalite ve günceldir. Disney Plus üzerinde yayınlanan içerikleri de Diziyo ile izlemek mümkün. Ancak Diziyo’nun yasal bir site olmadığını ve korsan yayıncılık yaptığını unutmayın.

Dizigomile Disney Plus İzle

Disney Plus içeriklerini ücretsiz biçimde yayınlayan bir başka internet sitesi de Dizigom’dur. Uzun zamandır yayın yapan site içerisinde Disney Plus’ın yanı sıra Netflix içeriklerini de güncel şekilde izleyebilirsiniz. Dizigom, korsan yayıncılık yapan bir internet sitesidir.

Dizibox ile Bedava Disney Plus izle

Türkiye’de en çok konuşulan dizi platformlarından biri Dizibox’tur. Yüzlerce farklı dizi ve binlerce bölümün bulunduğu internet sitesinde Disney Plus dizilerini izleyebilirsiniz. Ancak bu içeriklerin yasal olmayan biçimde yayınlandığını unutmamalısınız.

Disney Plus’ta Neler Var?

Disney Plus içerisinde onlarca farklı dizi, film ve belgesel bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Disney’in bünyesindeki yapımlarken bazıları ise başka yapım şirketlerinden alınarak yayınlanmış içeriklerdir. Platformda izleyicilerin deneyimini kolaylaştıracak birçok özellik de bulunuyor. Disney Plus’a üye olduğunuz anda bu özelliklerin hepsine sahip olursunuz.

Disney Plus özellikleri:

 • 7 Farklı profil oluşturabilme
 • Aynı anda 4 kişi izleyebilme
 • Çevrimdışı izleme özelliği sayesinde içerikleri internet olmadan izleyebilme
 • IMAX formatını kullanabilme
 • GroupWatch özelliğini kullanarak arkadaşlarınızla sanal parti düzenleyebilme
 • Alt yazıları özelleştirme
 • Özel kamera arkası görüntülerini izleyebilme

Disney Plus İçerikleri

Disney Plus içerikleri dolu doludur desek yanlış olmayacaktır. Platform içerisinde herkesin ilgisini çekebilecek çok sayıda içerik bulunuyor. Tamamı yüksek kalitedeki bu içerikler sayesinde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Disney Plus’ta öne çıkan içerikler aşağıdaki gibidir:

 • Tüm Marvel dizi ve filmleri
 • Tüm Star Wars yapımları
 • Tüm Pixar yapımları
 • Cruella ve Enkanto başta olmak üzere tüm Disney filmleri
 • NationalGeographic yapımları
 • How I Met YourMother&Father, TheWalkingDead ve TheDropout gibi çok sayıda ünlü dizi

Disney Plus ücretsiz izlenir mi?

Disney Plus ücretsiz izleme yolları vardır. Ancak bunlar yasal değildir.

Disney Plus nereden izleyebilirim?

Disney Plus’ı resmi web sitesinden yasal olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca Dizigom, Diziyo ve Dizibox gibi korsan siteler üzerinden de içerikleri izleyebilirsiniz.

Disney Plus ilk ay ücretsiz mi?

Disney Plus ilk ay ücretsiz kampanyası yoktur. Üye olduğunuz andan itibaren belli bir ücret ödemeye başlarsınız.

“Disney Plus Bedava İzle – 2022 – En Net Bilgi!” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

2