36 Numara Ayak Olayı Nedir?

CSA Digital

36 Numara Ayak veya 36 Numara Ojeli Ayak gibi videolar sosyal medyada yoğun ilgi görüyor. YouTube Shorts’un yanı sıra Instagram Reels’de sürekli karşıma çıkan “36 Numara Ayak” konusunu araştırmak ve benim gibi merak eden kişiler için bu içeriği hazırladım.

36 Numara Ayak Ne Demek?

Günümüzde birçok erkek kadınların ayaklarından hoşlanmaktadır. Bu hoşlanma durumu fantezi aşamasına geldiğinde ise buna ayak fetişizmi denmektedir. Bu konuyu araştırırken Can Foster adlı YouTuber’ın genç bir kardeşimizle yaptığı konuşmaya denk geldim. Kardeşimiz kız arkadaşının olduğunu ve ayakkabı numarasının 37 olduğunu ifade ediyor. Bu kardeşimiz kız arkadaşından önce de bazı kadınlarla ilişki yaşamış fakat ayakkabı numaraları büyük olduğundan mı bilmiyorum pek başarılı olamamış. Videoda geçen şu ifade ise beni benden aldı: “Kız arkadaşımın ayakkabı numarası 37. Kendisine ayaklarına oje sürüp sürmediğini sordum ve sürmediğini söyledi. Eğer sürmek istiyorsa kendisine 40 tane kırmızı oje alabilirim.

İlgili videodan sonra 36 numara ayak konusu sosyal medyada bir mim haline geliyor ve bu konuyla ilgili çeşitli Reels videoları yayınlanıyor. Bir YouTube kullanıcısının yorumu ise konuyu aydınlatacak cinsten;

36 numara ayak güzel olacak diye bir şey yok. Gerçek bir ayak fetişi için önemli olan ayağın büyüklüğü değil, ayağın orantılı olması ve parmakların uyumudur.

36 numara ojeli ayakPin
36 numara ojeli ayak

Bu ayakkabı numarasına sahip kişilerin minyon tipli ve boyunun kısa olduğu ifade edilse de Ekşisözlük kullanıcılarının yorumlarından boyu 1.75’den uzun kadınlarında bu ayakkabı numarasına sahip olabileceğini de görmekteyiz.

36 Numara Ayak Olayı Nedir?

36 Numara Ayak olayı özellikle sosyal medyada ayak fetişizmi olan erkekler tarafından ortaya çıkmış bir akım. TikTok’da yoğun ilgi gören bu kavrama göre 36 numara ayağa sahip kadınlar merhametli olmakla birlikte diğer kadınlara oranla da oldukça avantajı konumdalar.

36.5 Ayak Nedir?

36 Numara ayak kadar 36.5 Ayak konusu da kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Bu iki ayak numarası birbiriyle bağlantılıdır.

Konuyla alakalı TikTok platformunda da birçok videoya ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

“36 Numara Ayak Olayı Nedir?” üzerine 17 yorum

  1. Bu videodaki çocuk pek bı boş birine benziyor. Tanrı ailesine yardım etsin. 95liyim onlarca kız geldi geçti hiç bakmadım. Zaten genelde görüş açısında olmuyordu.

    Cevapla
Yorum yapın

2