Canlı TV izle Kim ve Insta PRO – 2022

CSA Digital

Canlı TV izle Kim yani canlitvizle.kim adresi üzerinden ekibin yazılımı olan Insta PRO ile Gizli/Kapalı olan Instagram profillerini takip etmeden görebilirsiniz. Uygulamanın her ne kadar Adı Canlı TV izle Kim olsa da yine resmi sitelerinde bununla ilgili kısa da olsa bir makale olmasına rağmen ilgili sitenin Canlı TV veya IP TV ile ilgili herhangi bir servisi veya uygulaması bulunmamaktadır.

Bu tamamen Instagram’da kapalı profilleri görebilmeniz için geliştirilen bir uygulamadır. Herhangi bir şifre – id bilgisi ise uygulama tarafından istenmemektedir.

Canlı TV İzle Kim Nedir?

Canlı TV İzle Kim bir uygulamadır ve her ne kadar Canlı TV izleme platformu olarak görülse de resmi sitesine girdiğimizde birkaç blog yazısı ve Insta PRO aracı dışında herhangi bir araç ile karşılaşmadık. Örneğin Play Store’da “Canlı TV izle” şeklinde bir arama yaptığımızda resmi uygulamanın hangisi olduğunun verisi net olarak gözükmemektedir. Bu yüzden de bunun sadece bir Instagram yazılımı olduğunu düşünmekteyiz.

Web sitelerinde Canlı TV ile ilgili çok fazla bilgi olsa da bu hizmeti hangi platform üzerinden sağladıklarının net verisi bulunamamaktadır. Blog Yazılarını incelediğimizde ise;

  • What Are Salts
  • The Beginning of Everything – The Big Bang
  • Evrenin Bugüne Kadar Üretilmiş En Gerçekçi Simülasyonu!

adında 3 tane belgesel linki olduğunu görebiliyoruz. Sitenin Google arama sonuçlarına bakarak tüm sayfalarını sorguladığımızda da net olarak herhangi bir verinin çıkmadığını görebilmekteyiz.

Insta PROPin
Insta PRO

Canlı TV izle Kim Insta PRO

Canlı TV izle Kim ekibinin yazılımı olan Insta PRO’nun ise çalışma mantığı oldukça kolaydır. Web sitesine içeriğimizin başındaki bağlantıdan ulaştıktan sonra “Insta PRO” sekmesine tıklayın.

Profil Ara kısmının altında yer alan kısma Instagram profilini girdikten sonra “ARA” butonuna tıklayın ve Gizli/Kapalı Instagram adreslerini bu şekilde sorgulayabilirsiniz. Insta PRO sekmesini kullanabilmek için “Adblock” gibi yazılımların devre dışı olması önemlidir çünkü reklamlara tıkladıktan sonra bu profiller çalışmaktadır.

Yine her profile Insta PRO ile erişim sağlayamazsınız.

Instra PRO

Insta PRO yazılımının temel çalışma mantığı aşağıda yer alan videoda videolu şekilde anlatılmaktadır. Gizli profilleri net olarak anında görebilmek mümkün değildir bu yüzden de Insta PRO yazılımı dönemsel olarak çalışmayabilmektedir. Yine de bilinen ve herhangi bir şifre verme gereksinimi olmayan bir yöntem olduğu için alternatif olarak kesinlikle kullanılması gerekmektedir.

Canlı TV İzle Kim adında piyasada herhangi bir yazılım görmeniz durumunda kesinlikle indirmeyin çünkü resmi sitelerinde herhangi bir yazılım paylaşımı kesinlikle bulunmamaktadır.

Trend kategorimizde benzer içerikleri bulabilirsiniz. kuv3.com instahix benzer amaca hizmet eden bir yazılımdır.

Canlı TV izle Kim açılmıyor neden?

Bu tarz uygulamalara genellikle insanlar çok fazla ilgi göstermektedir. Bu yüzden de bu uygulamaların anlık olarak yanıt verebilmesi pek mümkün değildir. Bu noktada servisi gün içerisinde tekrar deneyebilirsiniz.

Canlı TV izle Kim limit kaldırma işlemi nasıl yapılır?

Insta PRO ile sürekli profil sorguladığınızda sistem tarafından yoğunluğu azaltmak adına limitlendirme bulunmaktadır. Bu noktada sayfayı yeniden yenileyebilirsiniz. Eğer IP bazlı bir limit varsa da Yasaklı Sitelere Giriş içeriğimizde anlattığımız yöntemleri deneyebilirsiniz.

Kaynak: https://www.gncbilgi.com/canlitvizle-kim-insta-pro/

Yorum yapın

1