GSB WiFi Çıkış – KYK WiFi Çıkış – 2023

CSA Digital

GSB Wifi Çıkış içeriğimizde KYK WiFi Çıkış olarak da bilinen bu ağdan çıkış yapmanın yöntemlerini detaylıca aktaracağız. GSB Wifi, Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun (KYK) kullandığı bir ağdır. Bu denli büyük bir ağda giriş ve çıkışlarda sorun olması muhtemel olduğu içinde KYK WiFi Çıkış gibi konular sizler tarafından fazlaca araştırılmaktadır.

GSB WiFi Çıkış Yapma – Detaylı Anlatım!

KYK WiFi ağı olan GSB WiFi ağından çıkış yapak için ilk olarak KYK WiFi Çıkış Linkine tıklayın. Unutmamanızda fayda var, farklı bir ağa bağlı olduğunuz esnada bu linke ulaşamazsınız. Normalde çıkış işlemi “Doğrulama Sayfasında” yer alan “Çıkış” butonuna basılarak yapılmaktadır. Normalde basit bir işlem olsa da GSB WiFi ağındaki bazı teknik problemlerden dolayı bu ağdan çıkamayabilirsiniz.

 • Telefonunuzdan WiFi unuta tıklasanız bile 4 saat sonra kyk internet çıkış otomatik olacaktır. KYK WiFi Oturum Kapatma Yani Ağı Unut demek ağdan direkt olarak çıkacağınız anlamına gelmemektedir.
 • Wifi.gsb.gov.tr ağına ulaşamamanızın temel sebebi bu ağa WiFi ile bağlanmamanızdır. Hali hazırda 3G/4G veya mobil İnternet ile bu ağa bağlıysanız bu adrese girememeniz doğaldır.
 • Oturum otomatik olarak açılıp kapanıyorsa cihazınızın WiFi ayarlarını sıfırlayın, ardından da sertifika yükleyin.
 • Ağdan çıkarken sistem sizi algılamıyorsa “Max Cihaz Hatası” alıyorsanız da “Servisi Durdur” fonksiyonu sayesinde sorunu çözebilirsiniz.
 • Yine “Cihaz Sayısı Giriş Hakkı Dolu” uyarısı ile karşılaşıyorsanız da “Durdur” a tıklayın ardından da bilgisayardan KYK WiFi ağına giriş yapın. Akabinde tekrar “Durdur” butonuna tıklayın fakat bu süreçte kesinlikle telefondan sayfayı kapatmayın. Bu işlemin ardından GSB WiFi Çıkış işlemi başarıyla olacaktır.
 • Yine GSB WiFi Çıkış noktasında sorun yaşıyorsanız Şifre Sıfırlama işlemine başvurabilirsiniz.
Farklı Ağa bağlı iken Çıkış linkine tıklamayazsınız. 🟢
Sistemden çıkış yapabilmek için kesinlikle WiFi açık olmalı, mobil kapalı olmalıdır. 🟢
Bağlantı da problem yaşıyorsanız ilk olarak ayarları sıfırlayıp sertifika yükleyin. 🟢
Çıkış yaparken sorun yaşıyorsanız son olarak şifre sıfırlama işlemi yapınız. 🟢
KYK WiFi ÇıkışPin
KYK WiFi Çıkış

KYK WiFi Çıkış Ekranı Gelmiyor

GSB WiFi Çıkış ekranının gelmemesi durumunda da bilgisayarınız aracılığıyla GSB ağına bağlanmayı deneyin. Unutmamanızda fayda var, ağa bağlanmanız için tek bağlantı yöntemi WiFi’dir.

Çıkış işlemini yapamazsanız bile sistem sizi 8 saat içerisinde otomatik olarak sistemin dışına çıkaracaktır.

GSB WiFi Giriş

GSB WiFi Çıkış işlemlerinin detaylarını aktardık. Giriş işlemi için ise tarayıcınızın sürümünün güncel olmasına dikkat etmelisiniz. Giriş ve çıkış işlemleri de aynı adresten gerçekleşmektedir. GSB WiFi Giriş Adresine tıkladıktan sonra belirlediğiniz bilgiler ile giriş yapabilirsiniz.

Giriş yapmak için mobil internet bağlantısı yerine WiFi bağlantısı kullanmalısınız.

GSB WiFi Çıkış YapmaPin
GSB WiFi Çıkış Yapma

Wifi.Gsb.gov.Tr Çıkış

WiFi GSB GOV TR’den çıkış yapabilmek için öncelikle mobil internet yerine WiFi olarak bağlı olduğunuzu unutmayın.

KYK WiFi Şifremi Unuttum

KYK WiFi ağının şifresini unutmanız durumunda tek yapmanız gereken idareye başvurup şifre sıfırlama talebi oluşturmanızdır. Bu işlemin GSB WiFi ağında herhangi bir karşılığı bulunmamaktadır.

KYK WiFi Nedir?

KYK WiFi ağı diğer adıyla GSB WiFi, özel bir ağ olmakla birlikte bu ağda yaptığınız tüm işlemlerin kayıtları log olarak tutulmaktadır. GSB WiFi Çıkış ve giriş işlemlerinizin saatleri, IP adresleriniz ve kullandığınız tüm İnternet sitelerinin kayıtları tutulmakla birlikte bu durum yasal olarak e-devlet üzerinden ağa bağlanan sizler tarafından onaylanmaktadır.

Kaynak: https://universitenitanit.com/makale/oku/kyk-wifi-giris-cikis-islemleri-nasil-yapilir-gsb

KYK wifi neden çıkış yapamıyorum?

KYK WiFi ağından çıkış yapamamanızın birden çok sebebi bulunmaktadır. Bu sebeplerin başında tarayıcınızın güncel olmaması ve KYK WiFi ağındaki hatalar sebep olmaktadır. Bu noktada cihazınızı yeniden başlatmayı, ağa yeniden bağlanmayı deneyebilirsiniz.

GSB Wifiden nasıl çıkış yapılır?

GSB WiFi Çıkış işlemi için öncelikle https://wifi.gsb.gov.tr/ adresine gitmelisiniz. Bu adrese bağlanabilmek için WiFi’niz açık olmalı ve GSB WiFi ağına bağlı olmalısınız. Ardından da Çıkış veya Servisi Durdur gibi fonksiyonlara tıklamalısınız.

wifi.gsb.gov.tr, GSB WiFi Çıkış, KYK WiFi Çıkış gibi konuları sizler için en detaylı olacak şekilde anlattık.

Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş içeriğimize de göz atabilirsiniz.

“GSB WiFi Çıkış – KYK WiFi Çıkış – 2023” üzerine 9 yorum

 1. Sanırım bu İnternet konusunda en çok yaşadığım sorun sayenizde çözüme kavuştu teşekkür ederim

  Cevapla
 2. KYK WiFi Çıkış her yerde aradım ama güzel bilgiler bulamamıştım burası gerçekten çok iyi anlatmış teşekkürler 🙏

  Cevapla
 3. Ara sıra wifiye bağlanma sorunları yaşıyordum. Yada sağlandıktan sonra birden wifi tanımıyordu. Gerçekten açıklamalar ile bu sorunun çözümünü buldum teşekkürler.

  Cevapla
 4. Her konuyu çok güzel açıklamışsınız. Hepsini ayrı ayrı not ettik. Bilmediklerimiz de çokmuş. Teşekkür ederiz.

  Cevapla
Yorum yapın

1