Canva Pro Ücretsiz Nasıl Alınır? 2022

Canva Pro Ücretsiz hesap almanın birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Bu içeriğimizde Canva PRO Ücretsiz konusunu anlattıktan hemen sonra Canva PRO ile yapabileceklerinizi detaylı bir şekilde sizlere aktaracağız.

Canva birçok hazır tasarımın olduğu ve bu tasarımların sizin tarafınızdan da değiştirebilmesine imkan tanıyan müthiş bir platformdur. Bu içeriğimizde Canva Nedir, sorusundan daha çok Canva PRO Ücretsiz konusuna değineceğiz.

Canva PRO Ücretsiz Nasıl Alınır?

Canva PRO Ücretsiz şekilde sahip olmak için aşağıda sizlerle paylaştığımız bağlantıları kullanabilirsiniz. Bağlantılar sürekli olarak güncellenecektir. Bu bağlantılar Canva’da oluşturulmuş PRO ve Eğitim gruplarıdır ve bu gruplara katılım sağlayarak hesabınızı PRO sürüme kolay bir şekilde yükseltebileceksiniz.

Canva PRO Ücretsiz şekilde sahip olmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Canva PRO Ücretsiz Bağlantısı – Alternatif

Ücretsiz Canva PRO Bağlantısı

Lütfen bağlantılara tıklamadan önce bağlantıyı açacağınız tarayıcıda Canva hesabınız açık olsun. Kısacası, Canva’ya önceden herhangi bir mail adresi ile kayıt olmanız gerekmektedir.

Canva Ücretli mi?

Canva’nın ücretsiz versiyonu bulunmaktadır fakat bu versiyonda kullanım oldukça sınırlıdır. PRO sürümü dolar bazında olmakla birlikte ülkemizde dolar kuru pahalı olduğu için bu platforma nasıl ücretsiz şekilde kayıt olabileceğinizi anlatmaya çalıştık.

Canva Pro Ücreti Ne Kadar?

Canva’nın web sitesinden aldığımız verilere göre, Canva PRO’nun aylık ücreti 9,99 dolar olmakla birlikte yıllık üyeliği ise 119,99 dolardır.

Canva PRO Ücretsiz
Canva PRO Ücretsiz

Canva PRO Ücretsiz – Sanal Kart Yöntemi

Canva’ya mail, Facebook ve Google hesaplarınızla kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra mail adresinize gelen onay kodu ile üyeliğiniz aktifleşecektir. Diğer yandan, Canva’da Pro hesabına sahip değilseniz, mevcut tüm içerikleri görmeniz ve kullanmanız olası değildir. Canva’ya üye olduktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Canva Pro Planını Deneyin” butonu bulunmaktadır. Bu butona tıkladığınızda ise yukarıdaki görselde yer alan bir alan karşınıza çıkacaktır.

Yukarıdaki görseldeki alan karşınızda çıktığında “Ücretsiz Deneme Sürümü Başlat” butonuna tıkladığınızda 30 günlük bir deneme süresi için sizden PayPal veya Sanal Kart talebinde bulunmaktadır. Buradaki temel amaç ilk ay ücretsiz olacak şekilde ikinci ayın ücretini bu sanal karttan temin etmektir. Bu ücret normalde 9 dolar iken, ülkemizde TL/Dolar paritesi düşük olduğu için fiyat Türkiye’de yaşayan kişiler için oldukça yüksektir.

Papara hesabınız varsa buradan bir sanal kart oluşturabilir ve bu sanal kart ile üyeliğinize 1 aylık Pro sürümünü tanımladıktan sonra kartınızı iptal edebilirsiniz. Bu yöntemle her ay bu şekilde yaparak üyeliğinizi bir ay boyunca Pro olarak kullanabilirsiniz.

Bu yöntem Netflix ülkemize ilk girdiğinde de çalışan bir yöntemdi ve zamanla bu yöntem kaldırıldı. Buradan yola çıkarak Canva’nın da bu yöntemi kaldırabileceğini ön görmekteyiz. Yine bu yöntemde her ay üyeliğinizi yenilemek zorundasınız.

Canva Pro ile Neler Yapılabilir?

 • Sunum
 • Grafik
 • Logo
 • Masaüstü Duvar Kağıdı
 • Afiş
 • Özgeçmiş
 • Instagram Gönderisi
 • YouTube Arka Planı
 • Broşür
 • Video
 • Ders Programı
 • Kartvizit
 • Davetiye
 • Albüm Kapağı
 • Menü
 • Sertifika

Canva Pro ile Canva platformunda yer alan yüz binlerce tasarıma ücretsiz şekilde ulaşabilir ve bunları kendi istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz.

Photoshop bilgisi olmayan veya sürekli görsel ihtiyacı bulunan kişiler için Canva müthiş bir platformdur. Bu platformda oluşturduğunuz görselleri kolay bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yine düzenleme yaptığınız görsellere sürekli erişme imkanınızda bulunmaktadır.

Öğrenciler de Canva’da yer alan sunum görsellerini kullanarak sunum hazırlayabilirler. Bu görseller profesyonel görüntüye sahip olduğu için üniversitede veya lise de bu görseller ile daha yüksek notlar alabilirsiniz.

Canva Pro Ücretsiz yöntemini sizlere aktardık. Teknoloji kategorimizden benzer içeriklerimize ulaşabilirsiniz. Bizi takipte kalın!

“Canva Pro Ücretsiz Nasıl Alınır? 2022” üzerine 31 yorum
  • Yorum yapmış olduğunuz maile Pro davetiyesi gönderildi.
   Farklı bir mail ile almak istiyorsanız, o mail ile yorum yapabilirsiniz.

   Cevapla
 1. Merhaba. Canva Pro istiyorum. (bir de bağımsız olarak tüm özellikleri kullanabileceğiz değil mi. ilk defa deneyeceğim de. Benim oluşturduğum ya da oluşturacağım içeriğe diğer davetli kullanıcıların müdahale etmesi gibi bir durum oluşur mu acaba. saygılarımla

  Cevapla
 2. Canva için bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

  Canva Pro daveti istiyorum.

  Cevapla
  • Konuda yer alan bağlantılara tıklayarak hesabınızı PRO sürüme yükseltebilirsiniz.
   Yine de mail olarak atıyorum.

   Cevapla
  • Hocam konu içerisindeki bağlantılara tıklayarak PRO gruplara dahil olabilirsiniz.
   Yine de mail olarak atıyorum.

   Cevapla
Yorum yapın