Web Güvercin Giriş – Yemek Sepeti – 2022

CSA Digital

Web Güvercin Giriş içeriğimizde Yemek Sepetinin ağında kayıtlı olan restoranların sipariş iletişimi için bizzat Yemek Sepeti tarafından geliştirilen bu projeye giriş adresini sizlere aktaracağız. Web Güvercin, restoranlara gelen siparişleri daha detaylı takip edebilmek ve siparişlerin mevcut durumlarını görebilmek edebilmek için Yemek Sepeti tarafından geliştirilen bir uygulamadır.

Yemek Sepeti tarafından geliştirilen Web Güvercin ve Web Güvercin Portakal platformları Yemek Sepeti üye iş yerlerine daha iyi hizmet sunabilmek adına geliştirilmiştir. 2001 yılında Nevzat Aydın, Melih Ödemiş, Gökhan Akan ve Cem Nufusi tarafından kurulan şirket 2015 yılında Delivery Hero şirketine satılmıştır.

Web Güvercin Portakal

Web Güvercin Portakal uygulaması sayesinde Yemek Sepeti üyesi olan Restoranlar restoran takibi yapabilir, bu bölüm sayesinde ürün ekleme ve düzenleme işlemlerini yapabilmektedir.

Web Güvercin GirişPin
Web Güvercin Giriş

Web Güvercin Sipariş Takip

Web Güvercin Giriş Linkine tıkladıktan sonra Sipariş Takip alanı karşınıza çıkmaktadır. Sipariş takibi için Yemek Sepetine üye olurken kayıtlı kullanıcı adı ve şifreyi kullanmanız gerekmektedir. Şifrenizi unutmanız durumunda ise; teknikdestek@yemeksepeti.com mail adresine mail atmanız veya “Şifremi Unuttum” butonunu kullanmanız yeterlidir.

Web Güvercin İletişim

Web Güvercin ile iletişime geçebilmek için aşağıda tablodaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Mailteknikdestek@yemeksepeti.com
Telefon+90 212 359 18 00
Mail – Diğerinfo@yemeksepeti.com

Web Güvercin Müşteri Hizmetleri

Web Güvercin Müşteri Hizmetlerinin ekstra bir telefon numarası veya mail adresi bulunmamaktadır. Bu yüzden aşağıda yer alan bilgileri kullanabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız Web Güvercin Şifre Sıfırlama bağlantısını kullanabilirsiniz.

Telefon+90 212 359 18 00
Müşteri Hizmetleri444 5 445
Genel Mail Adresiinfo@yemeksepeti.com
Adres BilgisiEsentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi No:175, C Blok, 34394 / Esentepe / Şişli / İstanbul

Web Güvercin Panel

Web Güvercin Paneline kayıt olmak için ise aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz. Bu link üzerinden kayıt olduktan sonra içeriğimizin başında paylaştığımız linki kullanarak Web Güvercin Paneline ulaşabilirsiniz.

GSB WiFi Çıkış içeriğimize de ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Web Güvercin Nedir?

Web Güvercin, Yemek Sepeti tarafından bizzat geliştirilen bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde Yemek Sepeti üye iş yerleri restoranlarına gelen siparişlerin tüm aşamalarını kolay bir şekilde takip edebilmektedir.

Yorum yapın

1