Volim Fiyat Listesi – Nedir – 2022

Bedava İnternet

Volim Fiyat Listesi ve Volim Nedir, sorularına yanıt verdiğimiz içeriğimizde Volim adı verilen alkol türünü sizlere en iyi şekilde aktarmaya çalışacağız. İlk kez 2017 yıllarında Tekellerde satışa sunulan Volim, Breezer benzeri bir içkidir. Birçok bira kullanıcısı biradan vazgeçerek artık alkol oranı daha yüksek Volimi tercih etmektedir.

Volim Nedir?

Volim alkolünün alkol oranı biraya oranla fazla olmakla birlikte ilk içişte aroma tadı bırakmaktadır. Diğer yandan, şişkinlik yaratmaması sebebiyle de volim çok fazlaca tercih edilen içkilerin başında gelmektedir.

Volim içicileri genellikle çok hızlı bir şekilde Volimi tükettiği için sarhoş olabilmektedir. Her ne kadar içimi kolay olsa da Volimi yavaş bir şekilde içmek, çarpma etkisinin önüne geçecektir.

Volim aromalı olmakla birlikte genellikle birçok kullanıcı Volimi limonlu ve elmalı olarak tüketmektedir. Yine Orman Meyvesi de birçok kullanıcı tarafından tercih edilen aromalar arasındadır.

Volim Fiyat 2022Pin
Volim Fiyat 2022

Volim Fiyat Listesi 2022

Volim Fiyat Listesini 2022 yılı itibariyle aşağıdaki tablodan görebilirsiniz.

Volim ÇeşitleriVolim Fiyatları
Limonlu72 TL
Redbull 14.469 TL
Karışık Meyveli69 TL
Karpuz Aromalı69 TL
Kırbıyık 100 cl Volim200 TL
Kırbıyık Orman Meyveli 100 cl Volim Fiyatı200 TL
Kırbıyık Sek On The Beach 100 cl Volim200 TL

Volim Alkol Oranı

Volim Alkol Oranı en çok merak edilen soruların başında gelmektedir. Volimde alkol oranı %14 seviyesinde olmakla birlikte genellikle 2 – 3 bira arasında bir etkiye sahiptir. İçimi kolay olduğu için çarpması da oldukça kolaydır.

Volim Ne Kadar?

Volim Türkiye’deki tekel bayilerinde 69 TL ile 75 TL arasında değişen fiyatlara sahiptir. 14.4 Volume aromasına bağlı olacak şekilde fiyatı değişmektedir.

Volim Sarhoş eder mi?

Her alkolde olduğu gibi Volume de kesinlikle sarhoş etmektedir. Alkol oranı normal içkilere oranla daha fazla olduğu içinde sarhoş etmesi çok daha kolaydır.

Doğukan KOZBA

KOZBA genellikle arama hacmi olan yani insanların merak ettiği konularda rehber niteliğinde içerikler üretebilen profesyonel bir içerik üreticisidir. Sakarya Üniversitesi İşletme Fakülte mezunu olan KOZBA, tam zamanlı SEO uzmanı olarak hayatına devam etmektedir.
Yorum yapın

1