Udemy Ücretsiz Kurslar

Udemy Ücretsiz Kurslar içeriğimizde birçok alanda ücretli ve ücretsiz kursları bünyesinde barındıran Udemy hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Udemy, insanların uzmanlık alanları ile ilgili kurslar oluşturup bunları çok uygun fiyatlarla satışa sunabildiği bir platformdur. Udemy platformunda kursların büyük bir çoğunluğu ücretli olsa da Udemy Ücretsiz Kurslar da bulunmaktadır.

Her geçen gün daha da büyüyen ve yeni kursları bünyesinde barındıran Udemy, birçok farklı kategoride kursları içerisinde barındırabilen bir platformdur. Udemy’nin şu anda neredeyse rakipsiz olması nedeniyle, eğitim vermek isteyen birçok kişi, ilk olarak Udemy’yi tercih etmektedir. Bu sebeplerde, gerek kurs kalitesinde, gerek de fiyatlarda büyük bir rekabet ortamı yaratmaktadır. Kurslar genellikle ücretli olsa da, özellikle de yeni bir kursun tanıtımı için kısa süreliğine de ücretsiz yapılabiliyorlar. Bu kampanyaları takip ederek, tamamen ücretsiz bir şekilde, dopdolu bir eğitim arşivi oluşturmanız mümkündür.

Udemy Ücretsiz Kurslar Nasıl Bulunur?

Ücretsiz Udemy Kurslarını bulabileceğiniz birden fazla yöntem bulunmaktadır. Almak istediğiniz kursu platform üzerinde arattıktan sonra “Ücretsiz” sekmesine tıklayarak da kurslara ulaşabileceğiniz gibi Discudemy gibi farklı platformlar sayesinde ücretsiz udemy kurslarına erişebilirsiniz.

Discudemy

DiscUdemy isimli web sitesinde, istediğiniz dillerde, şu anda ücretsiz olan kursları bulmanız mümkündür. Bu web sitesinin bir güzel yanı da, ücretsiz kampanyaların bittiği kursların silinmesi; yani sürekli olarak güncellenmesidir. Eskiden ücretsiz olan ama daha sonra ücretli yapılmış eski kurslar yüzünden de vakit kaybı yaşamamaktasınız.

Udemy Ücretsiz Kurslar için ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bağlantıyı ziyaret ettiğinizde Türkçe diline sahip Udemy Ücretsiz Kurslar listelenmektedir. Herhangi bir kursa tıkladıktan sonra, aşağıdaki “Take Course” butonuna tıklayın. Açılan sayfada, kursu ücretsiz almanızı sağlayacak bağlantıyı görebilirsiniz.

Udemy Ücretsiz Kursları Udemy’den Bulun

Udemy’nin kendi web sitesinden de, ücretsiz eğitimleri bulabilirsiniz. Bunun için, arama çubuğuna bir kelime yazın ve arayın. Daha sonra “filtrele” düğmesine basın ve ücretsiz seçeneğini seçin.

Hakkında eğitim almak istediğiniz kelimeyi aradıktan ve filtreme bölümünden de “ücretsiz” seçeneğini seçtikten sonra, ücretsiz kursları görebilirsiniz. Çıkan sonuçlardaki ücretsiz kurslara hemen kaydolabilirsiniz. Eğitimi şu an almanız gerekmiyorsa bile, kitaplığa eklemeyi düşünebilirsiniz çünkü fiyatlar, daha sonradan değiştirilebiliyor.

Udemy Ücretsiz Kurslar ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular aşağıda yer almaktadır.

Udemy’de Ücretsiz Kurs var mı?

Udemy platformunda birçok ücretsiz kurs bulunmaktadır. Bazen tanıtım amacıyla bazen de kursa olan ilginin azalması sebebiyle ücretli olan kurslarda ücretsiz olabilmektedir. Ücretsiz kursları bir kez eğitim içeriğinize eklediğinizde bir daha para ödemeden ilgili kurslardan faydalanabilirsiniz.

Udemy Para Kazandırır mı?

Udemy platformuna yönelik ücretli eğitim vererek kazanç elde edebilirsiniz. Diğer yandan, Udemy platformunun satışı yapılan kurslardan aldığı komisyon oranı oldukça yüksektir. Bu yüzden bazı eğitimciler udemy platformuna ücretsiz kurs ekleyerek müşteri portföyünü geliştirmeye çalışmaktadır.

Udemy Sertifikaları işe yarar mı?

Ücretsiz kurslarda Udemy sertifikası bulunmamaktadır. Diğer yandan ücretli kurslar sayesinde sertifika alabilir ve bu sertifikaları özel sektörde iş başvurusu yaparken kullanabilirsiniz.

Udemy Kurs Ücretleri Aylık mı?

Udemy kurs ücretlerinin aylık bir ödeme planı bulunmamaktadır. Kursun ücreti sizlerden tek seferlerine talep edilmektedir. Satın aldığınız kursu da dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Udemy Sertifikaları Ne Kadar Geçerli?

Udemy sertifikalarının herhangi bir geçerlilik süresi bulunmamaktadır. Sertifikalar ömür boyu geçerlidir.


Bu içeriğimizde sizlere Udemy Ücretsiz Kurslar konusunda detaylı bilgi vermeye çalıştık. Teknoloji kategorimizde benzer içeriklere ulaşabilirsiniz.

“Udemy Ücretsiz Kurslar” üzerine 2 yorum
Yorum yapın