Udemy Ücretsiz Kurslar

Udemy Ücretsiz Kurslar içeriğimizde birçok alanda ücretli ve ücretsiz kursları bünyesinde barındıran Udemy hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Udemy, insanların uzmanlık alanları ile ilgili kurslar oluşturup bunları çok uygun fiyatlarla satışa sunabildiği bir platform. Her geçen gün daha da büyüyen ve yeni kursları bünyesinde barındıran Udemy, birçok farklı kategoride kursları içerisinde barındırabilen bir platform.

Udemy’nin şu anda neredeyse rakipsiz olması nedeniyle, eğitim vermek isteyen birçok kişi, ilk olarak Udemy’yi tercih etmektedir. Bu sebeplerde, gerek kurs kalitesinde, gerek de fiyatlarda büyük bir rekabet ortamı yaratmaktadır. Kurslar genellikle ücretli olsa da, özellikle de yeni bir kursun tanıtımı için kısa süreliğine ücretsiz yapılabiliyorlar. Bu kampanyaları takip ederek, tamamen ücretsiz bir şekilde, dopdolu bir eğitim arşivi oluşturmanız mümkün.

Ücretsiz Udemy Kursları

Ücretsiz Udemy Kursları alarak kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarda geliştirebilirsiniz. Udemy Ücretsiz Kurslar noktasında destek alabileceğiniz Discudemy adında bir oluşum bile var. İlgili web sitesine girdikten sonra “Dünya” simgesine tıkladığınızda dil seçimini “Türkçe” yaparak birçok ücretsiz Udemy Kursuna erişim sağlayabiliyorsunuz. Programlama başta olmak üzere, Network, Dijital Pazarlama, SEO, Kişisel Eğitim gibi kategorilerde ücretsiz udemy kursları listelenmektedir.

Udemy Ücretsiz Kurslar
Udemy Ücretsiz Kurslar

Discudemy

DiscUdemy isimli web sitesinde, istediğiniz dillerde, şu anda ücretsiz olan kursları bulmanız mümkün. Bu web sitesinin bir güzel yanı da, ücretsiz kampanyaların bittiği kursların silinmesi; yani sürekli olarak güncellenmesi. Eskiden ücretsiz olan ama daha sonra ücretli yapılmış eski kurslar yüzünden de vakit kaybı yaşamamaktasınız.

Udemy Ücretsiz Kurslar için ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bağlantıyı ziyaret ederseniz, Udemy Ücretsiz Kurslar görebilirsiniz. Herhangi bir kursa tıkladıktan sonra, aşağıdaki “Take Course” butonuna tıklayın. Açılan sayfada, kursu ücretsiz almanızı sağlayacak bağlantıyı göreceksiniz.

Udemy Ücretsiz Kursları Udemy’den Bulun

Udemy’nin kendi web sitesinden de, ücretsiz eğitimleri bulabilirsiniz. Bunun için, arama çubuğuna bir kelime yazın ve arayın. Daha sonra “filtrele” düğmesine basın ve ücretsiz seçeneğini seçin.

Hakkında eğitim almak istediğiniz kelimeyi aradıktan ve filtreme bölümünden de “ücretsiz” seçeneğini seçtikten sonra, ücretsiz kursları görebilirsiniz. Çıkan sonuçlardaki ücretsiz kurslara hemen kaydolabilirsiniz. Eğitimi şu an almanız gerekmiyorsa bile, kitaplığa eklemeyi düşünebilirsiniz çünkü fiyatlar, daha sonradan değiştirilebiliyor.

Bu iki yöntem sayesinde, ücretsiz hiçbir kursu kaçırmayabilirsiniz. Bunlar haricinde, Ekşi Sözlük’te, çeşitli forumlarda (R10 gibi) ve diğer web sitelerinde de Udemy Ücretsiz Kursları paylaşılmaktadır.

Yorum yapın