Ücretsiz Netflix Nasıl İzlenir? – Tüm Yöntemler – 2022

CSA Digital

Ücretsiz Netflix nasıl izlenir veya Netflix ücretsiz nasıl izlenir, sorularına yanıt vereceğimiz bu içeriğimizde NetFlix dizi ve filmlerini nasıl ücretsiz şekilde izleyebileceğinizi en detaylı şekilde sizlere aktarmaya çalışacağız. Netflix ücretli bir platform olmakla birlikte normal şartlar altında Netflixi ücretsiz bir şekilde izleyebilmeniz olası değildir. Diğer yandan, farklı siteler üzerinden dizi ve filmler izlenebildiği gibi Netflix hesapları sayesinde de ücretsiz bir şekilde izleme imkanına erişebilirsiniz.

Netflix Ücretsiz Nasıl İzlenir?Pin
Netflix Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Ücretsiz Netflix İzleme Yöntemleri!

Ücretsiz bir şekilde Netflix izlemek için temelde iki yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birisi Dizipal ve benzeri Netflix dizi ve filmlerini illegal yöntemlerle yayınlayan sitelerdir. Bu siteler illegal bir şekilde yayın yaptığı için de domain adresleri yani alan adları sürekli olarak değişmektedir. Bu yüzden de bu sitelerin güncel alan adlarını Twitter ve benzeri platformlardan temin etmeniz gerekmektedir.

NetFlix filmleri olmasa da özellikle dizilerini yayınlayan Türkçe Dizi İzleme platformları da bulunmaktadır. Bu platformlara örnek vermek gerekirse;

  • Dizigom
  • Diziyo
  • Fullhdizle gibi platformlar aracılığıyla da birçok yabancı diziyi kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Ücretsiz Netflix izlemek için ikinci yöntem ise Netflix hesaplarıdır. Diğer yandan bu hesaplar anlık olarak patlamakta, platform tarafından da engellenmektedir. Bu yüzden de bu hesapların geçerliliği veya kullanımı oldukça düşüktür. Çeşitli mecralarda uygun fiyatlarla Netflix hesapları olsa da bunların da çok sağlıklı çalışmadığını söyleyebiliriz.

Netflix Ücretsiz İzleme Programı gibi bir arama her ne kadar olsa da böyle bir program da kesinlikle bulunmamaktadır. Her ne kadar çeşitli APK uygulamaları olsa da bunlar kesinlikle güvenli değildir.

NetFlix Üyelik Ücreti 2022

Netflix Ücretlerine baktığımızda karşımıza üç farklı plan çıkmaktadır.

Temel PlanAylık 45,99 TL
Standart PlanAylık 69,99 TL
Özel PlanAylık 93,99 TL

Yukarıdaki tablodan Netflix ücretlerini aylık olarak rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel PlanStandart PlanÖzel Plan
Aynı anda 1 CihazAynı anda 2 CihazAynı anda 4 Cihaz
HD KalitesiTam HD KalitesiUltra HD Kalitesi

Netflix Ücret tablosunun ardından planların arasındaki farkları da detaylı bir şekilde sizlere aktarmaya çalıştık. Bu içeriğimize ek olarak da Disney Plus Bedava İzle içeriğimizden de yararlanabilirsiniz.

“Ücretsiz Netflix Nasıl İzlenir? – Tüm Yöntemler – 2022” üzerine bir yorum

Yorum yapın

1