Ücretsiz Chrome VPN Eklentileri

Ücretsiz Chrome VPN Eklentileri içeriğimizde dünyanın en çok kullanılan tarayıcılarından olan Chrome’da çalışan ücretsiz VPN eklentilerini tanıtacağız. Bu içeriğimizde Chrome VPN Nasıl Açılır, Chrome VPN Nasıl Kullanılır gibi sorulara da yanıt vereceğiz.

VPN Nedir?

Sanal özel ağlar anlamına gelen VPN, Virtual Private Network kelimelerinin bir araya gelerek oluşturduğu teknik bir terimdir. VPN sadece yasaklı web sitelerine erişmek için değil aynı zamanda kişisel verileri korumak içinde kullanılmaktadır. Günümüzde iş dünyası tarafından tercih edilen VPN servisleri genellikle ücretli araçlardır. Diğer yandan Chrome web tarayıcısında ücretsiz olarak kullanabileceğiniz birçok Ücretsiz Chrome VPN Eklentileri bulunmaktadır.

Chrome VPN Nasıl Açılır?

Ücretsiz Chrome VPN eklentilerini açmak için Chrome Web Store’dan herhangi bir VPN’i indirmeniz yeterlidir. İçeriğimizin devamında kullanabileceğiniz ücretsiz VPN servislerinin detayları yer almaktadır.

Chrome VPN Nasıl Kullanılır?

Chrome VPN kullanmak oldukça basittir. Chrome tarayıcısına eklenti olarak yüklenen VPN servislerini tarayıcının sağ üst kısmından kolayca yönetebilirsiniz. Diğer yandan, aynı anda birden fazla VPN eklentisini kullanmanızı tavsiye etmemekteyiz.

Chrome için hangi VPN?

Chrome için; Zenmate, Touch, Browsec, Hotspot VPN ve Betternet VPN servislerini kullanabilirsiniz.

Hangi VPN Ücretsiz?

Yukarıda saydığımız tüm VPN servislerinin ücretsiz kullanımları mevcuttur. Ücretsiz servisler kısıtlama içerdiği için masaüstü programlarına yönelmenizi tavsiye ederiz.

Chrome Eklenti Nasıl Yüklenir?

Chrome Web Mağazası kelimesine tıklayarak Chrome’un eklenti mağazasına giriş yapabilirsiniz. Sol üst kısımda yer alan arama kutusuna “VPN” kelimesini yazdığınızda ücretsiz eklentiler listelenmektedir. Listelenme sağlandıktan sonra sağ üst kısımda yer alan “Diğer Uzantılar” bölümüne tıklayarak VPN hizmeti veren eklentilerin hepsini listeleyebilirsiniz.

Zenmate – Ücretsiz Chrome VPN Eklentileri

ZenMate ücretsiz VPN eklentisi sayesinde IP adresinizi gizleyerek kimlik bilgilerinizi koruyabilirsiniz. Yine bu eklenti sayesinde yasaklı web sitelerine kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. ZenMate, Chrome üzerinde en çok indirilmeye sahip uygulamaların başında gelmektedir.

Touch – Ücretsiz Chrome VPN Eklentileri

Chrome web mağazası üzerinde 70 binden fazla yoruma sahip bu eklenti de mağaza da en çok kullanılan eklentilerin başında gelmektedir. Eklenti sayesinde engelleri kaldırabilir ve güvende kalabilirsiniz.

Ücretsiz Chrome VPN Eklentileri
Ücretsiz Chrome VPN Eklentileri

Browsec – Ücretsiz Chrome VPN Eklentileri

Browsec eklentisi Rusya merkezli bir eklentidir. Diğer VPN servislerine oranla daha hızlı sunuculara sahip bu eklentide 100 Mbit/sn’ye kadar hıza ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servisinde ise; Hollanda, Singapur, ABD ve İngiltere gibi ülkeler bulunmaktadır.

Hotspot Shield – Ücretsiz Chrome VPN

Hotspot şirketi VPN servisleri konusunda profesyonel bir yazılım şirketidir. Şirketin bu alanda ürettiği yazılımlar dünyada en çok kullanılan yazılımlar arasındadır. Chrome eklentisi olarak çalıştırabileceğiniz Hotspot Shield VPN servisi 2 milyondan fazla aktif kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Betternet VPN – Ücretsiz Chrome VPN

Chrome web mağazası üzerinde 1 milyondan fazla aktif kullanıcının kullandığı Betternet VPN Servisi de en çok kullanılan Ücretsiz Chrome VPN Eklentileri arasında yer almaktadır. Eklentide; İsveç, İngiltere, Danimarka, Fransa, ABD, Hollanda ve Kanada gibi ülkelerin sunucuları mevcuttur.

Xiaomi Sertifika Kaldırma bağlantısından da ilgili konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Chrome için Hangi VPN?

Chrome için önerebileceğimiz eklenti Zenmate Eklentisidir. Bu eklentinin kullanımı kolay olmakla birlikte işlevi de oldukça yüksektir.

Chrome VPN Güvenli mi?

Chrome VPN eklentileri güvenilirdir. Masaüstü VPN uygulamaları ile aralarında herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Yorum yapın