Trendyol Express Çalışma Saatleri 2022

Trendyol Express Çalışma Saatleri bilgisi vereceğimiz bu içeriğimizde hem Trendyol Express hakkında bilgi sahibi olabilir hem de Trendyol Express Çalışma Saatleri bilgisine erişebilirsiniz.

Trendyol Express Nedir?

Trendyol Express, Türkiye’nin en büyük E-ticaret firmalarından olan Trendyol şirketinin kargo dağıtım ağıdır. Trendyol şirketi birçok e-ticaret şirketinden farklı olarak kargo dağıtım ağında bireysel kurye sistemini kullanmaktadır. Trendyol Express haftanın 6 günü sabah 09:00’dan akşam saat 21:00’a kadar hizmet veren bir kargo dağıtım ağıdır.

Trendyol Express şirketin üçüncü kurumlara gerek duymadan kendi kargo dağıtım ağını oluşturmak istemesi sebebiyle kurduğu bir oluşumdur. Özel araçlarla yapılan bu dağıtım ağı sayesinde Trendyol müşterileri herhangi bir ücret ödemeden kargolarını teslim alabilmektedir.

YouTube video

Trendyol Express Başvuru Nasıl Yapılır?

Trendyol Express Başvurusu yapmak için Trendyol Express’in kendi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yada Trendyol Express Taşıyıcı Ol bağlantısından kolay bir şekilde bireysel kurye sistemine dahil olmak için başvuru yapabilirsiniz.

Bağlantıya gittikten sonra içeriğimizin devamında yer alan yönergeleri uygulayarak Trendyol Taşıyıcısı olabilirsiniz.

  • Taşıyıcı Olmak İstiyorum ibaresinin altında yer alan “SEÇ” butonuna basınız.
  • Motorsiklet veya Hafif Ticari araç seçeneklerinden hangisini uygun görüyorsanız ilgili görselin altında yer alan “SEÇ” butonuna tıklayın.
  • Firma sizden; Ad, Soyad, Doğum Yılı, E-Posta Adresi, Eğitim Durumu, İl, İlçe, Şirket Türü, T.C. Kimlik Numarası, Cinsiyet gibi bilgileri talep etmektedir. Bu bilgileri doğru bir şekilde doldurun.
  • Aracınız var mı sorusuna eğer aracınız yok ise “Yok ama Alabilirim” cevabı ile cevap verebilirsiniz.
  • Gereksinimler bölümünde yer alan; Sürücü Ehliyeti, Araç Ruhsatı, Temiz Sabıka Kaydı, SRC 4 Belgesi ve Psikoteknik Belgesi gibi gerekli olan belgeleri şirket sizin çalışmanızı uygun gördükten sonra tamamlayabilirsiniz.

Başvuru tamamlandıktan sonra şirket size toplantı tarihini en kısa sürede iletecektir. Toplantı Zoom uygulaması üzerinden şirketin belirlediği tarihlerde olmaktadır. Toplantıda Trendyol Express İşi ile ilgili detaylı bilgiler sizlere aktarılacaktır. Bu bilgilerden sonra size bu işi neden yapmak isteğinize dair soru yöneltilecektir.

Soruya kendinizi iyi ifade edecek şekilde yanıt verdiğinizde toplantı sonlandırılacak ve başvurunuz değerlendirilecektir. Bölgenizin durumuna göre olumlu bir sonuç almanız halinde Trendyol Express Müdürlüğü tarafından toplantı tarihi size iletilecektir. Bu toplantıdan da olumlu bir sonuç alırsanız Trendyol Express işine dahil olabilirsiniz.

Trendyol Express Çalışma Saatleri Nedir?

İçeriğimizin başında da belirttiğimiz gibi Trendyol Express çalışma saatleri sabah 09:00 ile akşam 21:00 saatleri arasındadır. Cumartesi günü de aynı saatlerde hizmet veren Trendyol Express, Pazar günü hizmet vermemektedir.

Trendyol Express Kazandırır mı, sorusuna yanıt olacak şekilde anlattığımız içeriğimize de ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Trendyol Express Çalışma Saatleri bilgisi direkt olarak Trendyol’un kendisinden alınmıştır.

Trendyol Express Hafta Sonu Çalışıyor Mu?

Trendyol Express çalışanları Cumartesi günüde dahil olmak üzere haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Özel kampanya günlerinde ise Pazar günü de çalışmaktadır.

Trendyol Express Açılış Saati

Trendyol Express firması hafta içi ve cumartesi günü saat sabah 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır. Bu saat bölgeden bölgeye farklılık gösterebilmektedir.

Trendyol Express Kapanış Saati

Trendyol Express firması en geç akşam 21:00’da kapanış yapmaktadır. Kargonuz gün içerisinde dağıtıma çıkarılmış ise akşam 21:00’da teslim edilmiş olmaktadır.

Trendyol Express Pazar Günü Teslimat Yapıyor mu?

Trendyol Express indirim günleri ve özel günler dışında pazar günü teslimat yapmamaktadır. Trendyol Express çalışma saatleri ise içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır.

Trendyol Express Ne Kadar Sürede Gelir?

Trendyol Express ile dağıtıma çıkartılan kargolar en geç 3 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaştırılmaktadır.

Trendyol Express Hangi illerde var?

İstanbul, İzmir, Ankara, Adana ve Bursa gibi büyükşehirler başta olmak üzere Trendyol Express firması Türkiye’nin 50’den fazla ilinde dağıtım yapmaktadır. Bu dağıtım sayısı da giderek artmaktadır.

Trendyol Express Pazar Günü Dağıtım Yapıyor mu?

Trendyol Express firması pazar günü dağıtım yapmamaktadır.

Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazandırır?

Trendyol firmasının toplantılarda belirttiği rakama göre, Trendyol Araçlı Kuryeler 9000 TL + KDV Net kazanmaktadır.

5/5 - (1 vote)
“Trendyol Express Çalışma Saatleri 2022” üzerine bir yorum
Yorum yapın

1