Trendyol Express Başvuru

Trendyol Express Başvuru konusunun detaylarını anlatacağımız bu içeriğimizde kazanç sağlayabileceğiniz bu işin tüm detaylarını aktarmaya çalışacağız. Aşağıda yer alan Trendyol Express Başvuru görselimizde tüm süreç resimli bir şekilde sizlere aktarılmıştır. Bu sürecin detaylarını ise yazılı olarak anlatacağız.

Trendyol Express Başvuru Süreci
Trendyol Express Başvuru Süreci

Trendyol Express Başvuru 2021

Trendyol Express İş Başvurusu süreci toplamda 5 aşamadan oluşmaktadır.

  • İnternet Başvurusu: Bu aşamada Trendyol Express bağlantısından Taşıyıcı veya Toplayıcı olmak istediğinize göre herhangi bir alanı seçebilirsiniz. Eğer Trendyol kargosu dağıtarak kazanç sağlamak istiyorsanız “Taşıyıcı Olmak İstiyorum” bağlantısına tıklayabilirsiniz. Satıcılardan ürünleri toplayarak bunları dağıtım merkezine ulaştırmak istiyorsanız da “Toplayıcı Olmak İstiyorum” bağlantısına tıklayabilirsiniz. Yine bu işi yapacağınız vasıtayı seçmek içinde Motorsiklet ve Ticari araç seçimlerini yapabilirsiniz. Bu işlemleri yerine getirdiğinizde karşınıza bir form çıkacaktır. Gereksinimler bölümündeki belgeleri tamamlamadan da başvuru yapabilirsiniz.
  • Zoom Toplantısı: Başvuru yaparken kullandığınız cep telefon numaranıza Zoom toplantısı için gerekli olan bağlantı linki bırakılacaktır. Zoom uygulamasını yükledikten sonra mesaj olarak gelen bağlantı linkine toplantının yapılacağı tarihte tıklamanız yeterlidir.
  • Müdürlük Görüşmesi: Zoom toplantısında uygun görülmeniz noktasında sizlere yine mesaj ile Müdürlük ile görüşmeniz gereken tarih bildirilecektir. Burada Trendyol Express müdürü ile bir görüşme yapacaksınız ve konu hakkında daha detaylı bilgilendirileceksiniz.
  • Gerekli Belgelerin Alınması: Trendyol Express Başvuru sürecinin en önemli aşaması ise gerekli belgelerin toplanmasıdır. SRC 4, Araç ve Aracın Ruhsatı, Sürücü Ehliyeti, Sabıka Kaydı, Yıldızlı M1 Sertifikası ve Psikoteknik Belgesi gibi almanız gereken tüm belgeler sizlere iletilecektir.
  • İşe Başlangıç: Gerekli belgeleri de aldıktan sonra Trendyol Express Başvuru süreciniz başarılı bir şekilde tamamlanacaktır.
Trendyol Express İş Başvurusu
Trendyol Express İş Başvurusu

İlgili video tarafımızca tüm sürecin anlatıldığı bir video olmakla birlikte bu konu hakkında bilgi sahibi olmak için videomuzu da inceleyebilirsiniz. Yine Trendyol Express Nedir, bağlantısından konu hakkında yazılı bilgi alabilirsiniz. Trendyol Express Çalışma Saatleri bağlantısından da mevcut çalışma saatlerinizi öğrenebilirsiniz.

Trendyol Express ne kadar kazandırıyor?

Trendyol Express sayesinde aylık 9000 TL + KDV kazanç sağlayabilirsiniz. Şirketin belirlediği kargo sayısının üzerinde bir kargo dağıtmanız durumunda da yine bu kazancın üzerinde bir kazanç sağlamanız olasıdır.

Trendyol Express taşıyıcı ücretleri nedir?

Trendyol Express taşıyıcıları 40 kargoya kadar 4,5 TL + KDV, 40 kargodan sonra ise 4 TL + KDV kazanç sağlamaktadır.

Yorum yapın