Toptan Gömlek – Türkiye’nin Yeni Gömlek Toptancısı

CSA Digital

Toptan gömlek, toplu olarak gömlek satın almak isteyen işletmelerin tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. İşletmeler satışını gerçekleştirmiş olduğu gömlekleri toptan aldığında ürün başı maliyetleri de azalmaktadır.

Toptan gömlek modeli seçerken kumaş, renk ve kalıbı göz önünde bulundurmak önemlidir. Malzeme; rahat ve dayanıklı olmalı, rengi mevsime uygun olmalı ve kalıbı hoş olmalıdır. Mevcut boyut aralığının yanı sıra cepler veya düğmeler gibi ek özellikleri de dikkate almak önemlidir.

Toptan gömlek seçiminde birçok model ve tür ön plan çıkmaktadır. Sıkça kullanılan toptan gömlek modellerinden bazıları şunlardır;

 • Oduncu Gömlek
 • Denim Gömlek
 • Çizgili Gömlek
 • Slim Fit Gömlek
 • Jean Erkek Gömlek

Rekabetçi fiyatlarla geniş bir yüksek kaliteli toptan gömlek yelpazesi ile, kurumsal kıyafetleri toplu olarak satın almak isteyen şirketler için https://www.toptangomlek.com/ en iyi tercihlerin başında gelmektedir.

Toptan Gömlek Fiyatları – 2023

Toptan gömlek fiyatları, perakendecilerin üreticilerden toptan gömlekler için ödediği fiyatları ifade etmektedir. Bu fiyatlar genellikle tüketicilerin mağazalardan satın aldığı bireysel gömlek fiyatlarından da daha düşüktür. Toptan indirimli gömlek fiyatları gömleğin cinsine, kumaşın kalitesine ve sipariş edilen bedene göre önemli ölçüde değişiklik gösterebilmektedir.

Perakendeciler toptan gömlek satın almak istediklerinde, en iyi toptan gömlek fiyatlarını belirlerken birkaç faktörü göz önünde bulundurmalıdırlar. Bazı kumaşlar ve stiller diğerlerinden daha pahalı olabileceğinden, gömleğin türü ve kullanılan kumaş önemli hususlardır.

Web sitemiz üzerinden seçilen tüm toptan gömlekler hem rahat hem de uzun ömürlü olmaları için en kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Ek olarak, tüm ürünleri müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmakta ve her şirketin ihtiyaçlarını karşılayacağı kesin olan çeşitli boyut, renk ve tasarımlarda sunulmaktadır.

Toptan Gömlek - 2023Pin
Toptan Gömlek – 2023

Toptan Erkek Gömlek

Toptan erkek gömlek, şık görünmeye devam ederken tasarruf etmenin harika bir yoludur. Çeşitli stil ve renklerde gelirler, bu da onları gardırop temellerini stoklamak isteyen herkes için harika bir seçenek haline getirir.

Toptan erkek gömlekleri, uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli malzemelerden yapılır. Tipik olarak hem rahat hem de dayanıklı olan pamuk, keten ve polyester karışımları gibi kumaşlardan yapılırlar. Küçükten ekstra büyüğe kadar çeşitli boyutlarda gelirler ve her vücut tipine uyacak şekilde özelleştirilebilirler.

Erkek toptan gömlek seçmek söz konusu olduğunda, durumu ve hava durumunu dikkate almak önemlidir.  Daha rahat bir görünüm için pololar ve uzun kollu gömlekler harika birer seçenek. Bu gömlekler açık hava etkinlikleri için uygundur ve kot pantolon veya şortla giyilebilir.

Toptan Kadın Gömlek

Toptan kadın gömlek, gardırobunuzu yenilemek için uygun fiyatlı ve şık bir yol sağlar. Çeşitli tarzlarda, renklerde ve kumaşlarda gelirler, böylece her duruma uygun bir şey bulabilirsiniz.

Klasik düğmeli toptan kadın gömlek ile modaya uygun tunik ve bluzlara kadar herkes için uygun bir şeyler var. Toptan kadın gömlekleri de soğuk aylarda üst üste giymek için harikadır. Örneğin, bir hırka veya blazer ceketin altına giyilen uzun kollu bir tişört, minimum çabayla trend bir görünüm oluşturulabilir.

Toptan kadın gömlekleri için alışveriş yaparken, kalıbı ve kumaşı dikkate alın. Bir çalışma ortamı için yakalı düğmeler veya ipek bluzlar gibi daha resmi parçaları tercih edin, gündelik bir gün için ise tişörtler ve atletler harika birer seçenektir. Toptan kadın gömlek modelleri harika fiyatlara bulunabilir, böylece bütçenizi zorlamadan birkaç farklı parça satın alabilirsiniz.

Toptan Ucuz Gömlek

Toptan ucuz gömlek, perakende fiyatlarının maliyetinin bir kısmına şık giysiler stoklamanın harika bir yoludur. Kıyafetlere bir servet harcamak istemeyen ama yine de iyi görünmek isteyenler için mükemmeller.

Ucuz toptan gömlek ararken, satın almadan önce daima kumaşın ve yapının kalitesini kontrol ettiğinizden emin olun. Kötü yapılmış gömlekler uzun süre dayanmaz ve hatta ciltte tahrişe neden olabilir.

Toptan Klasik Gömlek

Toptan klasik gömlek, nesillerdir var olan zamansız bir moda ürünüdür. Duruma göre giyilip çıkarılabilen çok yönlü parçalardır ve her görünüme uyacak çeşitli renk ve stillerde gelirler. Toptan klasik gömlekler, bankayı bozmadan bir gardırop elyafını stoklamanın harika bir yoludur.

Klasik toptan gömlek için alışveriş yaparken akılda tutulması gereken birkaç şey var. Klasik gömlekler genellikle moda gömleklerden daha kaliteli kumaşlardan yapılır, bu nedenle en iyi sonuçları elde etmek için toptan pamuk gömlek veya toptan keten gömlek aradığınızdan emin olun. Yakaları, düğmeleri ve paçaları iyi yapılmış gömlekler aramak da önemlidir, çünkü bunlar bir gömleğin daha parlak görünmesini sağlayan ayrıntılardır.

Toptan klasik erkek gömlek ya da toptan klasik kadın gömlek için alışveriş yapıyorsanız, en iyi fırsatları bulmanın birkaç yolu vardır.

Toptan Kışlık ve Oduncu Gömlek

Toptan kışlık ve oduncu gömlek, soğuk aylarda sıcak ve şık kalmanın harika bir yoludur. Kışlık toptan gömlek ve oduncu toptan gömlek kıyafetlerini toplu olarak satın almanın harika yanı, maliyetinin çok altında mükemmel kaliteye sahip olmanızdır.

Kış aylarında tercih edilen toptan gömlek modelleri şunlardır;

 • Ekoseli Gömlek
 • Flanel Gömlek
 • Polo Yaka Gömlek
 • Oversize Fit Gömlek
 • Oduncu Gömlek
 • Fermuarlı Gömlek

Kışlık gömlekleri söz konusu olduğunda, hiçbir şey yün veya flanel gömleğin sıcaklığını ve rahatlığını yenemez. Yün doğal olarak nemi emer, bu da onu spor ya da açık hava etkinlikleri için ideal kılar. Yünlü veya flanel toptan gömlek, soğuk havalarda sıcak kalmak için önemli olan ekstra bir yalıtım katmanı da sağlar.

Toptan Hediyelik-Düğünlük Gömlek

Toptan hediyelik düğün gömlekleri konusunda artık birçok çift, geleneksel düğün kıyafetleri yerine özel yapım gömleklere sahip olmayı tercih ediyor. Bu, kendilerine özgü ve kişisel bir görünüm oluşturmaya olanak tanır. Farklı renk, kumaş ve tarzlarda tasarlanabilen gömleklere çift isimleri veya özel bir mesaj da eklenebilir.

Toptan hediyelik-düğün gömlekleri için alışveriş yaparken malzemenin kalitesini göz önünde bulundurmak önemlidir. Birinci sınıf kumaşlardan yapılmış, dayanıklı ve rahat olacak şekilde tasarlanmış gömlekleri tercih edebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.toptangomlek.com/

Yorum yapın

1