Site Dışı SEO Hizmeti

Site Dışı SEO Hizmeti, birçok farklı backlink türünü kapsamaktadır. Forum Tanıtımı, Edu Blog, Blog Backlink ve Chrome Backlink bunlardan bazılarıdır.

Forum Tanıtımı

2013 yılından bu yana verdiğimiz Forum Tanıtım Hizmetimiz, Site Dışı SEO’ya yönelik verdiğimiz bir hizmettir.

Forum Tanıtım çalışması, backlink çeşitliliği sağlaması açısından önemlidir.

Çalışma her ne kadar tanıtım olarak geçse de aslında backlink amacıyla yapılmaktadır çünkü ülkemizde aktif forum sayısı az olmakla birlikte olanlar da forum tanıtımına müsaade etmemektedir.

Forumlar NoFollow yani takip edilemez bağlantıda çıkış yaparlar, bu yüzden de çalışma sitenize herhangi bir zarar vermemektedir.

SSL sertifikalı, linkleri ziyaretçiye açık ve forum tanıtıma müsaade eden forumlara çalışma yapmaktayız.

Mevcut listemizin içerisinde kendimize ait C Class IP Hosting’e sahip web siteleri de yer almaktadır. Bu web sitelerinin Blog bölümleri aktif olmakla birlikte 14 tanesinin Google News kaydı da bulunmaktadır.

Edu/Gov Blog Backlink Çalışması

Backlink çalışmalarında alınan backlinklerin indexlenmesi çok önemlidir.

İndexlenmeyen Behance, Ted, Onedio gibi backlinklerin sitenize bir faydası bulunmamaktadır.

Edu/Gov Blog Backlink ve Forum Tanıtımları Sosyal İmleme Backlinklerine oranla index oranı daha yüksek bir türüdür.

Edu listesi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren sitelerin Ahrefs ve Semrush raporlarından elde edilmiştir.

Bu veriden de, alınan backlinklerin indexlendiğini anlayabilirsiniz.

Chrome Backlink
Chrome Backlink

Yukarıda da gördüğünüz gibi, Chrome Backlink Semrush ve Ahrefs gibi araçlar tarafından da tespit ediliyor. Yine Otorite puanının 99 olduğunu da görebilirsiniz.

Chrome Backlink Siralama
Chrome Backlink Siralama

Yukarıdaki görselde backlink ilgili anahtar kelimede sıralama bile almış. Bu sayfa şuanda ilk 10 sonuç içerisinde, “Metin2 PvP Platformu” şeklinde sıra sorgulama yaparak sonucun doğruluğunu teyit edebilirsiniz.

Site Dışı SEO – Chrome Backlink Çalışması

Google Chrome Web Mağazasına web sitenizin uygulamasını yükleyerek yaptığımız bu backlink çalışması da, en çok tercih edilen çalışmaların başında gelmektedir.

News Kayıtlı Tanıtım Yazısı

Sektörde aktif olarak yayın hayatına devam eden 14’ten fazla News Kayıtlı web sitemiz bulunmaktadır. Backlink ağı temiz olan bu sitelerden bu zamana kadar çok fazla çıkış yapılmamıştır. DA PA değerleri de olan bu bloglardan çıkış alarak hem sıralama bazlı yükseliş yaşayabilir hem de index sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Site Dışı SEO Hizmeti ile ilgili sayfamız sürekli güncellenecektir.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Backlink Kaynakları - Backlink Ağınızı Oluşturun başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın