Ses Yükseltme Programı – En İyileri *2021*

Ses Yükseltme Programı paylaşımı yapacağımız bu içeriğimizde aynı zamanda Laptop Ses Yükseltme Programı paylaşımı da yapacağız. 2021 yılı itibariyle birçok yazılım otoritesine göre en iyi ses yükseltme programı Fxsound ses yükseltme programı seçilmiştir. Laptop başta olmak üzere hoparlör üreticileri ürettikleri ürünlere ses limiti uygulamaktadır. Bu uygulamanın temel prensibi ses yükseltme işlemi yapıldığında cihazlarının zarar görmesini engellemektir. Bu yüzden paylaşımını yapacağımız programlar belirli seviyeye kadar ses yükseltme işlemi yapacaktır.

En İyi Ses Yükseltme Programları 2021

Ses Yükseltme programları arasındaki en çok tercih edilen programların başında Fxsound ses yükseltme programının geldiğini belirtmiştik. Fxsound yazılımının dışında ilgili içeriğimizde ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulan ses yükseltme yazılımlarını sizler için paylaşacağız.

Fxsound Ses Yükseltme Yazılımı
Fxsound Ses Yükseltme Yazılımı

Fxsound Ses Yükseltme Programı 2021

Fxsound demo olarak kullanıma sunulan bir yazılım olmakla birlikte düşük boyutlu olması, sade bir arayüze sahip olması ve kullanımının basit olması gibi sebeplerden dolayı birçok yazılımın önüne geçmektedir. Programın indirme linki içeriğimizin devamında yer almaktadır.

Programın görselinde de gördüğünüz gibi effects sekmesinden hoparlörünüze Bass ve diğer efektleri uygulayabilirsiniz. EQ sekmesinden ise Equalizer ayarlaması yapılabilmektedir.

Fxsound Ses Yükseltme Yazılımını indir

Equalizer APO
Equalizer APO

Equalizer APO – En İyi Ses Yükseltme Programı

Equalizer APO sadece 8 MB boyutuna sahip bir program olmakla birlikte ücretsiz şekilde dağıtılan da bir yazılımdır. İngilizce arayüze sahip bu program sizler için oluşturduğumuz listedeki en kullanışlı yazılımların arasında yer almaktadır. Windows 10 işletim sistemi ile uyumlu bir şekilde çalışan Equalizer APO yazılımı bu işlemde kullanabileceğiniz en güvenilir, sade ve işlevsel programdır.

Equalizer APO indir

Realtek HD Audio Drivers
Realtek HD Audio Drivers

Realtek HD Audio Drivers – Ses Yükseltme Yazılımı

Realtek HD Audio Drivers programı bilinenin aksine sadece bir Driver Güncelleme programı değildir. Bu program aynı zamanda ses yükseltme işlemleri yapabileceğiniz bir yazılımdır. Aşağıda yer alan bağlantıdan ilgili programı kendi işletim sisteminize uygun olacak şekilde indirebilirsiniz.

Realtek HD Audio Drivers indir

Boom 3D – Ses Yükseltme Yazılımı

Boom 3D yazılıma da ses yükseltme amacına hizmet eden ve “Best Volume Booster” gibi iddialı bir misyona sahip bir programdır. Programın motoru mevcut hoparlör seviyesini çok iyi bir şekilde algıladıktan sonra kullanıcının herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmadan ses yükseltme işlemini gerçekleştirmektedir.

Boom 3D indir

Ses Yükseltme Nasıl Yapılır?

Ses Yükseltme işlemi için kullanılabilecek birçok ücretli ve ücretsiz yazılım bulunmaktadır. Ücretli yazılımların başında Fxsound gelirken, ücretsiz yazılımların başında ise Equalizer APO gelmektedir.

Yorum yapın