Postegro Telegram & Lili Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Bedava İnternet

Postegro Telegram, Instagram ile ilgili başarılı bir uygulama olmakla birlikte Hikayelere Bakma, Hesaplara Sınırsız Bakma ve Gizli Modun yanı sıra Bana Kim Baktı gibi uygulamaları içerisinde barındıran bir uygulamadır.

Postegro Web olarak geçmiş zamanda kullanılan uygulama artık Web Postegro Online adresinden yayın yapmaktadır.

Postegro Telegram Nedir?Pin
Postegro Telegram Nedir?

Postegro Nedir?

Postegro temelde Instagram Gizli Hesap Görme uygulaması veya sitesi olarak hizmet veren bir platformdur. Piyasada çok fazla sahte uygulama olmakla birlikte bu uygulamalar sizin Instagram hesabınızı hacklemek veya ele geçirmek için art niyetli insanlar tarafından kullanılan yazılımlardır. Web sitemizde ise Orijinal Postegro && Lili uygulamasının detaylarını sizlere aktaracağız.

Postegro Telegram Ne İşe Yarar?

Postegro içeriğimizin başında da belirttiğimiz gibi Instagram ile ilgili çeşitli hizmetler veren bir platformdur. Postegroda;

  • Reklamları Kaldırma,
  • Hikayelere Sınırsız Bakma,
  • Hesaplara Sınırsız Bakma,
  • Gizli Mod,
  • Bana Kim Baktı gibi çeşitli hizmetler bulunmaktadır.
Pin

Postegro Telegram Nasıl Giriş Yapılır?

Postegro Telegram uygulamasına giriş yapabilmeniz için öncelikle aşağıda yer alan “Telegram” simgeli butona tıklamalısınız.

Diğer aşamada ise Postegro’nun resmi telegram hesabına gideceksiniz ve orada yer alan linke tıklamanız yeterlidir.

İlgili adrese giriş yaptıktan sonra karşınıza “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” bölümünün yer aldığı bir alan gelmektedir. Bu alana kesinlikle Instagram kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmayınız. Unutmayacağınız herhangi bir kullanıcı adı ve şifre girerek panele giriş yapınız.

Postero Instagram Gizli Hesap GörmePin
Postero Instagram Gizli Hesap Görme

Giriş yaptıktan sonra karşınıza yukarıdaki resimdeki bir panel gelecektir. “Hesapları Görüntüleyin” butonuna tıkladığınızda görmek istediğiniz hesapların ID’lerini yazmanız yeterlidir.

Gizli hesapları görüntülemek için sistem sizi mağaza bölümüne atacaktır çünkü bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Postegro Telegram uygulaması Stripe üzerinden ödeme almaktadır.

Postegro Fiyatları

Aşağıdaki tabloda da Postegro uygulamasının aylık bazdaki fiyat listesi yer almaktadır.

Hizmet TürüFiyatı
Reklamları Kaldırma2 $
Hikayelere Sınırsız Bakma3 $
Hesaplara Sınırsız Bakma4 $
Bana Kim Baktı15 $

Postegro Şikayet

Postegro hakkında Şikayet Var platformunda çok fazla şikayet bulunmaktadır. Bu şikayetler genellikle;

  • Ödeme yaptık fakat uygulamayı kullanamıyoruz,
  • Instagram ID ve Şifremiz çalındı minvalindedir.

Dikkatli olmakta fayda var fakat piyasada da çok fazla Fake Postegro uygulaması bulunmaktadır. Biz sadece sistemin nasıl çalıştığını aktardık, Postegro Telegram uygulaması ile uzaktan yakından organik bir bağımız bulunmamaktadır.

Doğukan KOZBA

KOZBA genellikle arama hacmi olan yani insanların merak ettiği konularda rehber niteliğinde içerikler üretebilen profesyonel bir içerik üreticisidir. Sakarya Üniversitesi İşletme Fakülte mezunu olan KOZBA, tam zamanlı SEO uzmanı olarak hayatına devam etmektedir.
Yorum yapın

1