Office 2016 Ürün Anahtarı – Etkinleştirme 2023

CSA Digital

Office 2016 Ürün Anahtarı içeriğimizde Microsoft Office yazılımının 2016 versiyonu için gerekli olan ürün anahtarlarını paylaşacağız. Office 2016 mevcut Office yazılımları içerisinde en çok tercih edilen sürümlerin başında gelmektedir. 2016 sürümü sahip olduğu; Word, PowerPoint, Excel, Outlook, Publisher ve OneNote gibi programlarla ofis çalışanları ve öğrenciler için hayatı oldukça kolaylaştırmaktadırlar.

Microsoft Office programları ücretli yazılımlar olduğu içinde bu noktada devreye Office 2016 ürün anahtarı devreye girmektedir. Bu ürün anahtarları Office programını lisanlı olarak çalıştırabilme ve tüm özelliklerini kullanabilme yetkisini kullanıcılara vermektedir.

Office 2016 Ürün Anahtarı Ücretsiz

Pek çok sitede ücretsiz Office anahtarları paylaşılmaktadır. Bu anahtarların çoğu çalışmamakla birlikte güvenli oldukları da söylenemez. Office uygulamalarının pek çok çeşidi vardır ve her ürün anahtarı her Office sürümü için uygun değildir. Bu nedenle insanlar anahtar üreten yazılımlara başvurmaktadırlar.

8NHUB-GTFV6-DE4SW-4SEX5-DG1CR
9C2PK-NWTVB-JMPW8-BFT28-7FTBF
GNH9Y-D2J4T-FJHGG-QRVH7-QPFDW
BGY78-HUNGY-7TFVD-5RSE4-KWA3Z
Y8NHU-9HY7G-T6FD5-RS4WS-GJZE4

KMSpico İndir içeriği de size etkinleştirme ve ürün anahtarı noktasında faydalı olacaktır.

KOZBA.ORG

Office 2016 Etkinleştirme

Office 2016 Etkinleştirme için herhangi bir yardımcı programa ihtiyacınız bulunmamaktadır. Aşağıda sizlerle paylaştığımız kodları etkinleştirme.cmd olarak kaydedin ve yönetici olarak çalıştırın. Aşağıda yer alan Office 2016 Etkinleştirme videomuzu da izleyerek konuyu öğrenebilirsiniz. Bu yöntemi uyguladığınızda Office 2016 Ürün Anahtarına da ihtiyacınız bulunmayacaktır.

@echo off
title Activate Microsoft Office 2016 ALL versions for FREE!&cls&echo ============================================================================&echo #Project: Activating Microsoft software products for FREE without software&echo ============================================================================&echo.&echo #Supported products:&echo - Microsoft Office Standard 2016&echo - Microsoft Office Professional Plus 2016&echo.&echo.&(if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16")&(if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16")&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_kms*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\proplusvl_mak*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&echo.&echo ============================================================================&echo Activating your Office...&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:WFG99 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:DRTFM >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:BTDRB >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:CPQVG >nul&cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:XQNVK-8JYDB-WJ9W3-YJ8YR-WFG99 >nul&set i=1
:server
if %i%==1 set KMS_Sev=kms7.MSGuides.com
if %i%==2 set KMS_Sev=kms8.MSGuides.com
if %i%==3 set KMS_Sev=kms9.MSGuides.com
if %i%==4 goto notsupported
cscript //nologo ospp.vbs /sethst:%KMS_Sev% >nul&echo ============================================================================&echo.&echo.
cscript //nologo ospp.vbs /act | find /i "successful" && (echo.&echo ============================================================================&echo.&echo #My official blog: MSGuides.com&echo.&echo #How it works: bit.ly/kms-server&echo.&echo #Please feel free to contact me at msguides.com@gmail.com if you have any questions or concerns.&echo.&echo #Please consider supporting this project: donate.msguides.com&echo #Your support is helping me keep my servers running everyday!&echo.&echo ============================================================================&choice /n /c YN /m "Would you like to visit my blog [Y,N]?" & if errorlevel 2 exit) || (echo The connection to my KMS server failed! Trying to connect to another one... & echo Please wait... & echo. & echo. & set /a i+=1 & goto server)
explorer "https://MSGuides.com"&goto halt
:notsupported
echo.&echo ============================================================================&echo Sorry! Your version is not supported.&echo Please try installing the latest version here: bit.ly/downloadmsp
:halt
pause

Office 2016 nasıl aktive edilir?

Office 2016 aktive etmek için genellikle harici yazılımlar kullanılmaktadır. CMD yöntemi ise tamamen güvenilir olmakla birlikte bu yöntemde ekstra bir program kullanma ihtiyacı da bulunmamaktadır. Office 2016 Etkinleştirme bölümündeki alandan gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Office 2013 Anahtarı içeriğimize de ilgili bağlantıdan gidebilirsiniz. Office 2016 İndir bağlantısından da gerekli sürümlere ulaşabilirsiniz. Office 2019 Etkinleştirme içeriğine ise ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Yine Office 2021 Etkinleştirme işlemi içinde ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

“Office 2016 Ürün Anahtarı – Etkinleştirme 2023” üzerine 12 yorum

 1. 2013 OFFİCE VARDI uzun zaman kullandım sonra wordü açarken sürekli ANAHTAR BİLGİLERİNE ULAŞAMADIK MESAJI ÇIKTI 3 AY SONRA , YAPILANDIRILIYOR PENCERESİ VE AKABINDE YA TELEFON YA E-MAİL ADRESİ YA DA ANAHTAR İSTEDİ . INTERNETTEN SİZİN GİBİ BAŞKA BİRİNİN BEDAVA KEY NUMARALARINI KOYDUM KİTLENDİ SATIN ALMAMI İSTİYOR . 2013 Ü SİLMEDEN KURTARMAM MÜMKÜN MÜ PEK ÖYLE GÖZÜKMÜYOR AMA BAŞKA ÇARE YOK MU ? 2013 SİLİP KALDIRIP YERİNE 2016 YÜKLESEM DAİMİ ANAHTARI NASIL YÜKLERİZ . YOKSA 180 GÜNLÜK PAKETLER VAR .

  Cevapla
  • 2013’ü bilemiyorum hocam, bu yöntem büyük ölçüde geçerli ama çalışabilmesi için 2016’nın yüklü olması şart.

   Cevapla
 2. XQNVK-8JYDB-WJ9W3-YJ8YR-WFG99
  BU KODU ETKİNLEŞTİRME ALANINA GİRMENİZ YETERLİ YUKARIDAKİ KODDA ZATEN BUNU YAPIYOR

  Cevapla
Yorum yapın

1