Mir4 Para Kazanma 2022

Mir4 para kazanma 2022 yöntemi sayesinde oyun oynayarak para kazanmanız mümkün. Kripto para sektörünü yakından takip ediyorsanız, Mir4 kavramına yabancı değilsinizdir. Çok oyunculu oyunlardan biri olan Mir4, Kore yapımı bir RPG (rol yapma) oyunu.

Fakat bu, bildiğiniz MMORPG oyun türlerinden farklı. Mir4 hem blockchain tabanlı, hem de oyunculara kripto para kazanma imkânı sunuyor.

Kullanıcılar bu paraları sanal bir pazarda değerlendirebiliyorlar. Format itibariyle Perfect World ve benzeri oyunlarla benzerlik gösteren MIR4, 2021 yılının Ağustos ayından beri gündemdeki yerini koruyor. NFT oyun yelpazesinde iddialı duruşuyla öne çıkan bu oyun, sizin için de eğlenceye ve kripto paraya açılan kapı olabilir.

Oyunu buradan indirebilirsiniz. Hesabınıza tabletinizden, telefonunuzdan, bilgisayarınızdan sorunsuzca giriş yapabilir ve her cihazda oynayabilirsiniz.

Mir4 Para KazanmaPin
Mir4 Para Kazanma

Mir4 Para Kazanma

Mir4 para kazanma sayesinde madencilik yapıp kripto para jetonu üretmenizle mümkün. Oyunda gerçekleştireceğiniz bu mining vasıtasıyla ‘Darksteel’ adı verilen bir kripto para birimine sahip olursunuz.

Bunu, ‘DRACO’ adı verilen token karşılığında değiştirebilir, Darksteel verip jeton alabilirsiniz.

DRACO’yu Bithumb üzerinden WEMIX tokenlarına dönüştürerek kullanabilirsiniz. DRACO aracılığıyla oyun içi varlıkları oyun dışında depolamak, takas etmek ve satın almak mümkün.

Şu an bir DRACO yaklaşık 100.020-100,050 Darksteel’a denk geliyor.

Siz kazım yaparak Darksteel çıkarıyorsunuz ve bunu DRACO’ya çevirerek jetonlarla takas ediyorsunuz.

MetaMask veya buna benzer tarayıcı cüzdanları yerine oyundaki cüzdanı kullanabilirsiniz. O cüzdan ‘WEMIX’ olarak adlandırılıyor.

Jetonlarınızı burada saklayabilir, daha sonra cüzdanınızdan kripto para karşılığı başkasına transfer edebilirsiniz.

YouTube video

Oyun Oynayarak Para Kazanmak

MIir4 para kazanma 2022 yılında giderek popüler olacağa benziyor. Böyleyken, elinizi çabuk tutmanızı ve bunu daha önce keşfedenler arasında bulunmanızı öneririz.

Yukarıda Darksteel madenciliği yaparak kazanç sağlayabileceğinizi ifade etmiştik. Peki nasıl Darksteel elde edersiniz?

 • 40. seviyeye ulaştıysanız madencilik yapabilirsiniz.
 • Oyunda size verilen görevleri gerçekleştirerek Darksteel kazanma fırsatına kavuşabilirsiniz.
 • Darksteel mağara ve zindanların derinliklerinde yer alır. Ona ulaşabilmek için haritalarda karşınıza çıkan canavarlarla da mücadele etmeniz gerekecek.
 • Eğer oyunda ölürseniz bu; oyun içi para, xp ve eşya kaybetmeniz demek.
 • Daha iyi savaşmak için daha güçlü ekipmanlara ihtiyacınız var. Donanımlarınızı artırıp tam teçhizatlı bir hâle gelmek için, demirhaneye ulaşmalı ve buradan yararlanmalısınız. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bunun için 40. Seviyeye erişmelisiniz.
 • Bu seviyeye gelmeden de yine Darksteel madenciliği yapmanız mümkün. Fakat Darksteel’leri DRACO ile değiş-tokuş yapabilmek için 40. Seviyeye varmış olmalısınız. Takas işlemi için 100 binden fazla DarkSteel’a ihtiyaç duyacaksınız.
 • Oyunda yol alırken zaten ister istemez DarkSteel harcamak durumunda kalacaksınız. Yani aldığınız tüm DarkSteel’leri biriktirme gibi bir şansınız yok. İtemleri geliştirmek için bunları kullanacaksınız. Craft veya Item Upgrade bölümlerinde DarkSteel’lar çok işinize yarayacak.
 • 40 level olduğunuzda oyunun Market alanı size açılacak ve Draco exchange kısmına geleceksiniz.
 • Madencilik işlemini oyundaki ‘Otomatik Mod’ aracılığıyla daha kolay yapabilirsiniz. Bunu aktifleştirdiğinizde, oyunun başında olmasanız dahi yapay zekâ sizin yerinize madencilik yapmayı sürdürür. Oyunu bu şekilde ‘AFK’ moduna alarak madencilik işlemini pratikleştirebilirsiniz.
 • DRACO şimdilik herhangi bir borsada listelenmiyor. Onu yalnızca WEMIX cüzdanınızla satabilirsiniz.

Darksteel Nasıl DRACO’ya Dönüştürülür ve Satılır?

Mir4 para kazanma çabanızın meyvesini almak için, elde ettiğiniz Darksteel’ları değerlendirmeniz gerekecek. Bunun için şu adımları izleyin:

 • Önce ‘Metal Craftman’ isimli NPC’yi bulmalısınız. (Menü’ye girip Market sekmesinden DRACO’ya tıklayarak da ulaşabilirsiniz.)
 • Karşınıza gelen ekranda size ait WEMIX cüzdanına girin.
 • Darksteel’i buradan DRACO’ya dönüştürebilirsiniz. Fakat bunun için 1.000 Darksteel işlem ücreti ödemelisiniz.
 • Dönüştürmeyi başarıyla tamamlarsınız oyun içi bir e-mail gönderilecek.

DRACO’yu WEMIX Cüzdanı ile satmak için sırasıyla şunları uygulayın:

 • WEMIX cüzdanınıza giderek merkezi olmayan WEMIX DEX borsasını açın.
 • Satış emri oluşturun.
 • WEMIX CREDIT’inizi WEMIX Token ile takas edin. (Değişim ücreti olarak ufak bir miktar kesinti olacak.)
 • WEMIX’i BiKi ya da Bithumb borsasına aktarın.
 • WEMIX’i farklı bir kripto para birimine takas edebilirsiniz.

Mir4 Para Kazanma Gerçek mi?

Mir4 oyunu sayesinde kazanç elde etmek gerçekten olan bir şey. Birçok YouTube videosunda da oyuncular bu oyun sayesinde kazandıkları paraların ödeme görüntülerini de paylaşmaktadır.

Mir4 para kazanma 2022 yöntemini denediyseniz tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sizce bu oyun, vakit ayırmaya değer mi? Finans kategorimizde benzer içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın

1