Kıbrıs Sigara Fiyatları – 2022 – En Güncel Veriler!

Bedava İnternet

Kıbrıs Sigara Fiyatları içeriğimizde 2022 yılı itibariyle Parliament ve Marlboro gibi popüler markaların sigara fiyatlarını sizlere aktaracağız. Türkiye’ye oranla Kıbrıs’ta sigara fiyatları çok daha uygun olmakla birlikte Kıbrıs’ta askerlik yapan Türkiye Vatandaşları buradan gelirken yasal şartların izin verdiği kadarıyla sigara getirmektedir.

Kıbrıs Sigara Fiyatları 2022Pin
Kıbrıs Sigara Fiyatları 2022

Kıbrıs Sigara Fiyatları 2022

2022 yılı itibariyle Kıbrıs’ta sigara fiyatları 20 TL‘den başlamakla birlikte en uygun sigara fiyatları arasında L&M ile Winston markaları gelmektedir. Diğer yandan, ülkemizde satışı yapılmayan fakat Kıbrıs’ta satışı yapılan Benson ve Silk Cut gibi sigara çeşitleri de bulunmaktadır. Aşağıdaki tablodan güncel verilere ulaşabilirsiniz.

Marlbora ve Türevleri23 TL
L&M22 TL
Camel ve Türevleri21 TL
Winston ve Türevleri20 TL
Benson & Hedges ve Türevleri23 TL
Kent ve Türevleri17 TL
Viceroy ve Türevleri17 TL
Monte Carlo ve Türevleri21 TL
Silk Cut ve Türevleri24 TL
Davidoff ve Türevleri23 TL

Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları Ne Kadar?

Yavru Vatan Kıbrıs’ta sigara fiyatları ortalama 17 TL’den başlamakla birlikte ne pahalı sigara fiyatı ise 24 TL’dir. Kıbrıs’a özel markalardan olan Benson & Hedges türevleri ise 23 TL’den satışa sunulmaktadır.

Kıbrıs’tan ne kadar sigara getirilir 2022?

Hava limanlarında yer alan Duty Free shoplardan 3 kartona kadar sigara alarak Türkiye’ye gelebilirsiniz. Bunun dışında veya yüksek miktarlarda sigara getirmek yasalara aykırı olmaktadır.

YouTube video

Kıbrıs Sigara Fiyatları – Parliament

Kıbrıs’ta içilebilecek ve damak tadınıza uygun sigaraların başında Parliament geldiği için bu konuda birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Parliament an itibariyle 23 TL‘den satışa sunulmaktadır.

Duty Free noktalarından ziyade Kıbrıs’taki marketlerden sigara almanız çok daha uygun olacaktır. Havalimanlarında yer alan Duty Free noktalarındaki fiyatlar marketlere oranla maalesef daha fazla olmaktadır.

Arveles Fiyat ve Gürcistan Asgari Ücret gibi içeriklerimize ise ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Kıbrıs Alkol Fiyatları içeriğimize de ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Doğukan KOZBA

KOZBA genellikle arama hacmi olan yani insanların merak ettiği konularda rehber niteliğinde içerikler üretebilen profesyonel bir içerik üreticisidir. Sakarya Üniversitesi İşletme Fakülte mezunu olan KOZBA, tam zamanlı SEO uzmanı olarak hayatına devam etmektedir.

“Kıbrıs Sigara Fiyatları – 2022 – En Güncel Veriler!” üzerine 2 yorum

  1. Bu fiyatlar Kıbrıs’ın neresinde ben göremedim bu fiyatları. Güncel dediğiniz fiyatların üzerine en az 6 lira gelmiş

    Cevapla
Yorum yapın

1