isdone dll Hatası – isdone dll indir

isdone dll Hatası eksik DLL dosyalarından kaynaklanan bir hata olmakla birlikte oyun ve program gibi yeni yüklemeler yaparken karşılaşılan bir sorundur. isdone dll Hatasının en kötü yanı ise bu hatanın birden fazla çözümü olmasıdır yani hatayı çözmek için içeriğimizdeki tüm yöntemleri denemelisiniz. Bu içeriğimizde isdone dll Hatasının çözümünü aktardıktan sonra isdone dll indir bağlantısından da 64 bit ve 32 bit işletim sistemleri için indirebileceğiniz dosyaları sizlerle paylaşacağız.

isdone dll Hatası
isdone dll Hatası

isdone dll Hatası Nedir?

Bu hata genellikle ilgili DLL dosyası silindiğinde ortaya çıkmaktadır. isdone dll dosyası gerekli bir dosya olmakla birlikte kötü amaçlı yazılımların bu dosyaya bulaşmasından dolayı sahip olduğunuz anti-virüs programının bu dosyayı silmesinden dolayı da kaynaklanabilmektedir. Bu yüzden hatanın çözümünü gerçekleştirirken Windows Defender veya benzeri anti-virüs yazılımlarını kapatmanızda fayda vardır.

Hatanın örnek bir gösterimi yukarıdaki görselde yer almaktadır.

isdone dll Hatasının Çözümü

32 bit işletim sistemine sahipseniz isdone dll hatasının çözümü için ilgili bağlantıyı indirin. Dosyayı indirdikten sonra Yerel Disk C – Windows – System32 adlı klasöre gidin ve indirdiğiniz dosyayı buraya atın. Dosya yoksa ilgili dosya direkt olarak kopyalanacaktır dosya varsa ve bozulduğu için bu hatayı alıyorsanız da dosyayı değiştirin.

64 bit işletim sistemine sahipseniz ilgili linkteki bağlantıyı indirin. Bu dosyayı ise Yerel Disk C – Windows – SysWOW64 adlı klasörün içerisine atın.

Bu işlemlerden sonra bilgisayarınıza reset attığınızda problem %90 oranında ortadan kalkacaktır.

isdone dll indir – 32bit

İlgili linkte iki farklı versiyon bulunmaktadır, her iki versiyonu da sırasıyla denemenizde fayda var.

64 bit içinde yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, 32 bit’de olduğu gibi System32 yerine SysWOW64 adlı klasöre ilgili dosyayı atmaktır.

64 bit işletim sisteminde ilgili dosyayı kopyaladıktan sonra CMD’yi yönetici olarak çalıştırın.

C:\Windows\System64 – Enter tuşuna basın.

regsvr32 isdone.dll – Enter tuşuna basın.

Bilgisayarı yeniden başlatın.

isdone dll Hatası adlı içeriğimizde bu hatanın tüm olası çözümlerini sizlerle paylaştık. Bu hata gibi benzer içeriklerimizden olan Google Sunucularıyla İletişimde Sorun Oluştu gibi çözümlerde sizlerle paylaşılmaktadır.

Yorum yapın