GSB Bordro Sorgulama – Giriş – 2022

Bedava İnternet

GSB Bordro, Gençlik ve Spor Bakanlığı personellerinin Bordro yani maaş sorgulama işlemlerini gerçekleştirdiği, Türkiye Cumhuriyeti’ne ait bir portaldır. E-Devlet üzerinden E-Bordro sorgulamak isteyen devlet memurları T.C. Kimlik Numaraları ve E-Devlet şifreleri ile maaş bordrolarına ulaşabilmektedir.

25 Ağustos 2021 tarihinde yapılan bir habere göre ise Gençlik ve Spor Bakanlığının yanı sıra Sağlık Bakanlığı personelleri de artık maaşlarını GSB Bordro üzerinden sorgulayabiliyor.

GSB Bordro Sorgulama – KYK Maaş Bordrosu

Yukarıda linkini sizlere ilettiğimiz alan üzerinden GSB Bordro sorgulama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu alan üzerinden;

  • Maaş
  • İkramiye
  • Maaş Farkı gibi alanlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Kimler E-Bordro’dan Yararlanabilir?

E-Bordro uygulamasından yararlanmak için maaşınızın “Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi” üzerinden ödenmesi şartı bulunmaktadır. Yine 657 sayılı kanuna tabi olmanız da oldukça önemlidir.

4C veya farklı şekilde sözleşmeli olarak çalışan memurlar maalesef bu sistemden yararlanamamaktadır.

GSB WiFi Çıkış ile de Gençlik ve Spor Bakanlığının Wi-Fi ağına giriş ve çıkış işlemlerinin detaylarına ulaşabilirsiniz. Tjk Mobil içeriğimizden ise Türkiye Jokey Kulübünün mobil uygulaması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doğukan KOZBA

KOZBA genellikle arama hacmi olan yani insanların merak ettiği konularda rehber niteliğinde içerikler üretebilen profesyonel bir içerik üreticisidir. Sakarya Üniversitesi İşletme Fakülte mezunu olan KOZBA, tam zamanlı SEO uzmanı olarak hayatına devam etmektedir.
Yorum yapın

1