En İyi Samsung Telefonlar *2022*

En İyi Samsung Telefonlar listesi hazırladığımız bu içeriğimizde Android işletim sistemine sahip Samsung marka en iyi telefonları bulabilirsiniz. Döviz kuru değişken olduğu için güncel fiyat bilgisi için sizlerle paylaşacağımız en iyi samsung telefon modellerini e-ticaret siteleri üzerinden sorgulamanızda fayda var.

En İyi Samsung Telefonlar listemizin başında Samsung Fold serisi gelmektedir. Samsung markası Fold serisi ile bambaşka bir boyuta geçerken, Apple ve Huawei gibi şirketler Samsung’un bu teknolojisine henüz ayak uydurabilmiş değil. Katlanabilir Akıllı Telefon teknolojisine sahip Fold serisi yeni bir teknoloji olduğu için fiyatı oldukça pahalı olsa da bütçe sorunu olmayan kişilerin tercih etmesi gereken Samsung modellerinin başında gelmektedir.

Samsung En İyi Telefonu listemizde Fold serisini S21 ve Note 20 modelleri takip ediyor. Bu modeller kendilerini kanıtlamış olmakla birlikte özellikle S21 modelinde kullanılan lens teknolojisi üst düzey akıllı telefon modelleri arasında S21’i kral tahtına oturtmayı başarıyor.

En İyi Samsung Telefonları

  • Samsung Galaxy Z FOLD 3 – 27.692 TL
  • Samsung S21 Ultra – 19.527 TL
  • Samsung Galaxy Note 20 Ultra – 17.655 TL
Z FOLD 3 - En iyi Samsung Telefonlar
Z FOLD 3 – En iyi Samsung Telefonlar

Samsung Galaxy Z FOLD 3

Samsung Galaxy Z FOLD 3 modeli yazının yayınlandığı an itibariyle 27.692 TL’den satılmaktadır. “Güçlü ve Hızlı” misyonu ile kullanıcılara tanıtımı yapılan Z FOLD 3 mevcut Samsung modelleri arasındaki en pahalı cep telefonu modelidir. Cepkolik Telefon Karşılaştırma sitesinin verileri de bu bilgiyi doğrulamaktadır.

271 gram ağırlığında olan Z FOLD 3 modeli 7.6 inç ekran boyutuna sahiptir. 12 MP 3 kameraya sahip bu cihazın pili ise 4400 mAh gücündedir. Katlanabilir bir cep telefonu olan Z FOLD 3, 5G uyumlu olarak piyasaya çıkmıştır. 120 Hz yenileme hızına sahip bu cihaz müthiş bir oyun performansı da sunmaktadır.

Samsung S21 Ultra

Samsung S21 Ultra modeli 6.8 inçlik boyutu ile ön plana çıkarken 108 MP ve 10 MP (2 adet) toplamda 3 adet kameraya sahiptir. 10x yakınlaştırma yapabilen bu cihazda Z FOLD 3 serisi gibi 120 Hz yenileme teknolojisine sahiptir. Arka kapağında Gorilla Glass teknolojisi kullanılan bu cihaz en iyi Samsung telefonlar listesinin ikinci sırasında yer almaktadır.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 Ultra cihazı 208 gram ağırlığında ve 6.9 inçlik ekran boyutuna sahiptir. Ekran boyutu ile Samsung S21 Ultra cihazından daha büyük olan Note 20 Ultra sahip olduğu S Pen ile özellikle iş dünyası tarafından hala daha tercih edilen ve en iyi samsung telefonlar listesindeki yerini koruyan bir cihazdır.

4500 mAh bataryaya sahip bu cihaz piyasadaki en iyi kamera teknolojisine sahip cihazların başında gelmektedir. 5x optik yakınlaştırma yapabileceğiniz cihazın 1440 x 3088 AMOLED ekranı bulunmaktadır.

Hangi Samsung Telefon Daha iyi?

En İyi Samsung Telefonlar listesinin başında katlanabilir akıllı telefon olan Z FOLD 3 serisi gelmektedir. Z FOLD 3 modeli katlanabilir bir cihaz olduğu için firmanın en iyi ürünü olarak ön plana çıkmaktadır.

Hangi Cep Telefonu Alınmalı 2021

Samsung firmasının ürettiği tüm modeller kaliteli olmakla birlikte hangi cep telefonunun alınacağını sizin bütçeniz belirleyecektir. Bütçesi dar olan kullanıcılar M serisini tercih ederken bütçe sorunu olmayan kullanıcılar Note ve S serisini tercih edebilir.

Sizlerin satın alabileceği en iyi Samsung telefonlar listesini hazırladık. Teknoloji kategorimizde benzer içeriklerimizi bulabilirsiniz.

Yorum yapın