Edu Blog Backlink Nedir?

Edu Blog Backlink Nedir, sorusuna yanıt vereceğimiz bu içeriğimizde, bu yöntemin faydalarından ve zararlarından bahsedeceğiz. Edu Blog Backlink, otorite arttırmak için yapılan ve tamamen ücretsiz backlink yöntemleri arasında yer alan bir çalışmadır. .edu uzantılı otorite değeri yüksek oto onaylı bloglara yorum yaparak yapılan bu çalışma, NoFollow çıkış verdiği içinde siteye herhangi bir zararı bulunmaktadır. Blog Backlink yönteminden tek farkı ise çalışma yapılan tüm blogların .edu uzantısına sahip olmasıdır. Günümüzde oto onaylı Edu Blog sayısı çok az olduğu için bu çalışma genellikle backlink ağını çeşitlendirmek için bir kez yapılmaktadır.

Edu Blog Backlink Faydalı mıdır?

Edu Blog Backlink, içeriğimizin başında da belirttiğimiz gibi NoFollow bir çalışma olduğu için web sitesine herhangi bir zararı bulunmaktadır. Geçmiş yıllarda bu çalışma oldukça faydalı iken, artık bu çalışmanın önemi giderek azaltmaktadır. Diğer yandan, bu çalışma backlink indexletmek içinde kullanılmaktadır. Backlink aldığınız sayfaları indexletmek için Edu Blogların yorum bölümünde yer alan “Site Adresi” bölümünden backlink sayfalarınızı da gönderebilirsiniz.

  • Bu yöntemde çıkış sayısı çok fazladır.
  • Bloglar oto onaylı olduğu için her türlü web sitesi (illegal da dahil) bu yöntem sayesinde backlink alabilmektedir.
  • Blog Backlink yöntemine göre daha kısıtlı bir çalışma yapılacağı için çalışma yapılacak bloglar manuel olarak kontrol edilebilir.
  • Yabancı ve alakasız web sitelerinden yorumla backlink alınmaktadır.
  • Ağırlıklı olarak NoFollow bir kaynaktır.
Edu Yorum

Nombre bölümüne isim yani anahtar kelime,

Correo bölümüne mail adresi,

Web bölümüne de site adresinizi yazdıktan sonra “Publicar” butonuna basarak yorum yapabilirsiniz.

Yorum alanına da 1-2 cümlelik bir ifade yazmanız yeterlidir.

Edu Blog Backlink Listesi 2021

Aşağıdaki linkten 2021 yılı itibariyle çalışma yapabileceğiniz Edu Blogların listesini bulabilirsiniz.

Edu Backlink Listesi 2021

“Edu Blog Backlink Nedir?” üzerine 4 yorum
  1. yazınız için çok teşekkür ederim. decorotti olarak biz istanbul’da üretim yapan bir firmayız. dresuar modelleri ve kuaför mobilyaları üretmekteyiz. başarılarınızın devamını dileriz.

    Cevapla
Yorum yapın