Disney Plus APK İndir – 2022

CSA Digital

Disney Plus APK içeriğimizde yakın zamanda (14.06.2022) ülkemizde yayın hayatına başlayan Disney Plus’ı APK olarak indirebileceğiniz linki sizlerle paylaşacağız. Netflix ve Amazon Prime gibi devlerden sonra artık Disney Plus’da 1000’in üzerinde film, 400’den fazla dizi ve özel belgeselleriyle Türkiye’de hizmet vermeye başladı.

Disney+ daha çok Marvel filmleriyle ön plana çıkarken son zamanların popüler film kahramanlarından olan; Thor, Captain America ve Doctor Strange gibi karakterlerin yer aldığı birçok film Disney+‘da yer almakta.

Disney Plus diğerlerine oranla yakın zamanda faaliyete geçmekle birlikte ABD’de bile 2019 yılının Kasım ayında yayın hayatına başlamıştır. Disney+ yakın zamanda FOX’u da yayın haklarıyla birlikte satın almış akabinde; X-Men, Deadpool ve Fantastik Dörtlü gibi kahraman filmleri de Disney’de yayınlanmaya başlamıştır.

Disney Plus Nedir?

Disney Plus, Walt Disney Company’nin alt kuruluşu olmakla birlikte menşei Amerika’dır. Disney Plus yayın hayatına Kasım 2019 yılında başlamış akabinde de birçok ülkede faaliyet göstermeye başlamıştır. Disney+ temelde Netflix ve Amazon Prime Video’ya rakip olmayı hedeflemektedir ki ülkemize girişiyle birlikte ciddi bir abone sayısına ulaşmıştır.

Disney Plus ÜyelikPin
Disney Plus Üyelik

Disney Plus Üyelik

Disney Plus üyelik sistemi aylık ve yıllık olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Aylık periyotta 34,99 TL olan Disney Plus, yıllık periyotta ise 349,90 TL‘dir. Yıllık periyotta abonelik esasınca %15’lik bir indirim sağlanmaktadır.

Disney Plus İndir PC

Disney Plus uygulamasını Microsoft’un resmi web sitesinden bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz. Aşağıdaki adımlarla;

 • Disney Plus’un resmi sitesine gittikten sonra hesabınıza giriş yapın.
 • Ardından tarayıcı menüsünden sağ üstte yer alan “…” ibaresine tıklayın.
 • Ardından “Uygulamalar” ardından da “Install this site as an app” seçeneğine tıklayın.
 • Disney+’ı indir butonuna tıklayarak yazılımı bilgisayarınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

Disney Plus APK İndir 2022

Disney Plus APK dosyasını aşağıda yer alan linkten kolaylıkla indirebilirsiniz. Diğer yandan, mobilde kullanmak için Google Play Store’dan da indirme işlemi yapabilirsiniz.

APK Boyutu19 MB ✔
Toplam İndirme100 Milyon ve Üzeri
Değerlendirme5 Üzerinden 3,8 ✌
İndirme LinkiTıklayın

Disney Plus APK ile ilgili gerekli tüm bilgiler sizlerle paylaşılmıştır.

Disney Plus APK YorumlarıPin
Disney Plus APK Yorumları

Disney Plus APK Yorumları

Disney Plus APK yorumlarına baktığımızda kullanıcıların genel anlamda memnun olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle arayüz konusunda kullanıcıların memnuniyeti üst seviyede olmakla birlikte kullanıcılar genellikle Disney Plus APK uygulamasından ziyade daha çok film ve dizi noktasında yorumlarda bulunmuşlar.

Yorumların olumsuz olduğu genel nokta, uygulamada ışık/parlaklık bölümünde ayar olmaması. Yine ileri sarma ve geriye alma gibi butonların akışkan olmadığı da gelen eleştiriler arasında.

YouTube video

Nasıl Gidilir web sitesinde Disney Plus APK ve benzeri birçok rehber niteliğinde konuya ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Disney Plus APK Sıkça Sorulan Sorular

Disney Plus APK Boyutu Nedir?

Disney Plus APK boyutu yaklaşık olarak 19 MB’dır. Birçok APK boyutuna göre Disney’in APK boyutu oldukça iyi seviyededir.

Disney+ Ücretsiz mi?

Disney+ abonelik sistemine sahip bir uygulama olmakla birlikte ücretsiz bir uygulama değildir. Disney+ aylık periyotta 34,99 TL’dir.

Disney+ aylık kaç tl?

Disney+ aylık bazda 34 TL olmakla birlikte yıllık periyotta ise 349 TL’dir. Yıllık abonelik sisteminde yaklaşık olarak %15’lik bir indirim sağlanmaktadır.

Teknoloji kategorimizde benzer içerikleri bulabilirsiniz. Disney Plus Bedava İzle içeriğimize de ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

“Disney Plus APK İndir – 2022” üzerine 18 yorum

 1. Uzun zamandır indirmeye Çalışıyordum ama bulamadım sayenizde buradan kolaylıkla gördüm indirdim Disney apk’yı

  Cevapla
 2. Gerçekten çok bilgilendirici bir makale olmuş ben Uzun süredir bu konuyu araştırıyorum bir türlü becerip apk sini indirememiştim sayenizde yaptım sağ olun

  Cevapla
 3. Disney Plus, hakkında ufak bir araştırma için değildim sitenizi denk geldim. Çok detaylı ve bilgilendirici açıklama için teşekkürler

  Cevapla
 4. Gerçekten çok güzel anlatmışsınız bütün meraklarımı bilmediklerimi sayenizde çok iyi öğrendim

  Cevapla
 5. Disney Plus hakkında bir çok şeyi öğrendim açıkçası nasıl indireceği hakkında da teşekkür ederim

  Cevapla
 6. Türkiye’de çıktığından beri Disney APK plus’ı indiremiyorum internette birçok kez araştırdım ama bulamadım burayı da tesadüfen gördüm girdim şansımı denedim apk’yı indirdim çok yardımcı oldu teşekkür ediyorum

  Cevapla
 7. Disney Plus APK hakkında aradığım bütün bilgiler makalede var detaylı bilgilendirme için tessekurler

  Cevapla
 8. Uzun zamandır indirmeye çalışıyorum fakat olumsuz şekilde indiremiyordum taki sizin siteye bakıncaya kadar çok güzel anlatmışsınız sayenizde indirdim teşekür ederim

  Cevapla
 9. Marvel filmleri ile ilgimizi çrken çok çeşit dizi film içeriği bulunan güzel app ama sorun yaşıyordum meğersem yanlış işlem yapıyormuşum. Anlatımınz icin tesekkür ederim rahatlıkla indirebildim

  Cevapla
Yorum yapın

1