Coinbase Öğren Kazan *Dev Rehber* 2022

Coinbase Öğren Kazan sayesinde İnternetten para kazanabilirsiniz. Coinbase kripto para borsası hem yeni yatırımcılar çekmek hem de kripto para ticaretini aktifleştirmek adına Öğren Kazan adını verdiği bir etkinlik düzenlemektedir. Coinbase Öğren Kazan etkinliğinde genellikle 3 tane soru çıkmaktadır. Bu soruların her biri 4 şıktan oluşmakla birlikte her testten 3 dolar kazanç sağlama imkanınız bulunmaktadır.

Coinbase Öğren KazanPin
Coinbase Öğren Kazan

Coinbase Öğren Kazan Nedir?

Coinbase Öğren Kazan etkinliğine katılmak için borsaya üye olmanız yeterlidir. Borsaya üye olduktan sonra Öğren Kazan bağlantısına tıklayarak söz konusu testler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mevcut testler arasında 10 dolar değerinde XLM kazanabilirsiniz ki en çok ilgi gören testte budur. Yine 3 dolar değerindeki GRT Token kazanma şansına da sahip olabilirsiniz.

Coinbase’den para kazanmak için kimlik doğrulaması yapma şartı bulunmaktadır. Kripto para borsaları kimlik datalarını toplamayı severler, Binance borsasında da işlem yapabilmek için kimlik doğrulaması şartı bulunmaktadır. Bu noktada tasarruf tamamen size aittir.

YouTube video

Coinbase Para Kazanma

Coinbase Para Kazanma işlemi için borsada kimlik doğrulaması yaptıktan sonra Öğren Kazan etkinliğine katılabilirsiniz. Etkinlikte karşınıza çıkan testlere doğru yanıtlar verdikten sonra kazandığınız tüm varlığınızı tek bir varlığa swap yani dönüştürme işlemi yapın. Hangi kripto paranın transfer maliyeti düşükse bunu yapabilirsiniz. Tavsiyemiz ise tüm kazançlarınızı XLM’ye çevirmenizdir.

Coinbase borsasındaki etkinlikten kazandığınız tüm varlıkları XLM’ye çevirdikten sonra Binance borsasına aktarabilir ardından da çekim yapabilirsiniz.

Kimlik doğrulamasını iki kez yapmanız tavsiye edilmez. Kimlik doğrulamasını iki kez yaptığınızda tekrardan sıraya alınacağınız için bekleme süreniz artacaktır.

Öğren Kazan Ödeme KanıtıPin
Öğren Kazan Ödeme Kanıtı

Yukarıdaki görselde görevleri yapan bir YouTube kullanıcısının kazandığı tutarı görebilirsiniz. Bazı kullanıcılarda test çıkmamaktadır ve bunun herhangi bir çözümü bulunmamaktadır.

Öğren Kazan’dan kazanabileceğiniz tutar maksimum 29 dolardır. Görevlerin hepsi aynı anda çıkmamaktadır. Tüm görevlerin çıkması maksimum 1 hafta sürmektedir. İlgili videoda tüm konu detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Coinbase Öğren Kazan konusunu anlatmaya çalıştık. Finans kategorimizde benzer içerikleri bulabilirsiniz.

Coinbase güvenilir mi?

Coinbase kripto para borsası dünyanın en çok tercih edilen kripto para borsalarının başında gelmektedir. Güven endeksinde de Binance’den hemen sonra gelmektedir.

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın

2